Zpestřete si Vídeň Bruno Marsem

18.10.2013 13:07 - kategorie:

Rozhodovali jste se někdy, že byste se rádi podívali do Vídně? Navštívili světoznámé památky a galerie, obdivovali věhlasnou vídeňskou architekturu, nebo nakupovali v největších nákupních střediscích v Evropě? Uskutečněte Váš plán, inspirujte se naším tipem a spojte ho i s kulturním zážitkem v podání vycházející hvězdy Bruna Marse.

Tohoto talentovaného mladého zpěváka a producenta snad ani není nutno dlouze představovat. Bruno Mars, vlastním jménem Peter Gene Hernandez, pochází z Havajského Waikiki, ale po dokončení střední školy se přestěhoval do Kalifornie, je mu 25 let a světoznámou hvězdou se stal takřka ze dne na den díky svému hitu Billionaire. Nyní pořádá své první evropské turné a cena je na takovouto akci velice přijatelná, na vídeňský koncert se vstupenky objevili již za 1170 kč a jdou rychle na dračku. Koncert se koná 12.10. ve Wiener Stadhalle od 19:30, tak si to nenechte ujít a zakončete svůj výlet originálně.

Jak se do Vídně dostat co nejvýhodněji? České dráhy nabízejí tzv. Wien Spezial, cestu s přestupem v Brně do Vídně a zpět za velice příjemných 405 Kč, navíc ji můžete mít spojenou i s celodenní jízdenkou na vídeňské MHD s příplatkem 87 Kč. To znamená, že dopravu na celý den máte vyřešenou za pouhých 492 Kč.