Víkend v Bruselu v září již od 539,-Kč

18.10.2013 10:45 - kategorie:

Přinášíme Vám další tip pro smysluplné využití Vašeho volného času v podobě návštěvy hlavního města Belgie. Brusel je krásné, historické město, které by jste si měli připsat na seznam destinací, které musíte vidět na vlastní oči. Město Vás uchvátí nejen svou atmosférou a přirozenou elegancí, ale také přehledností a širokými možnostmi v oblasti zábavy, pohostinství a služeb. Více informací o památkách a městu samotném najdete i na našem webu, v části destinace – Belgie – Brusel.

V těchto dnech se nabízí celá řada příležitostí ke strávení ať už víkendů nebo jednotlivých dnů v různých evropských destinací. Díky nízkonákladovým společnostem a akcím, které poměrně pravidelně pořádají můžete za příjemný peníz obletět takřka celou Evropu a zpříjemnit si tak prázdninové dny.

Jednou z takových možností je výlet nebo dlouhodobější pobyt v hlavním městě Belgie. Díky společnosti Wizzair se můžete do Bruselu letecky dostat již za 539,-Kč s odletem z Prahy Ruzyně. Zářijový termín pro Vás může být jakýmsi last-minutem, v případě vysokoškolsých studentů, poslední akce před návratem do kampusu.

Nejlepší variantou pro Vás budou pravděpodobně odlety ve středu 7. září z Prahy v 6:10 s příletem v 7:40 nebo v pátek 9. září ve stejné časy. Zpáteční spoj se stejnou společností Vás například v neděli 11. září v 8:05 vyjde na stejnou cenu. Více podrobností na oficiálních stránkách W!ZZair.

V případě, že budete v Bruselu trávit noc, určitě se Vám bude hodit pár tipů kde složit hlavu. V takovém případě se podívejte na hotely Brusel , kde naleznete užitečné tipy k ubytování. Další možnosti k ubytování můžete přehledně nalézt i zde .