Hotely Brusel

15.10.2013 10:20 - kategorie:

Auberge des 3 Fontaines

Jedná se o nejzelenější hostel Bruselu ležící na okraji lesa Soignes a asi 15 minut metrem (s 10 minutovou chůzí nebo 3 minuty v autobuse) od centra hlavního města. Hostel Auberge de Jeunesse des 3 Fontaines hostel je ideálním startovním bodem pro poznávání nedalekého Bruselského náměstí Grande Place se spoustou nákupních domů, restaurací, komickými výletními malbami a různými vystoupeními, ležícím uprostřed přírody.

Hostel poskytuje 161 lůžek, 51 pokojů s až 5 lůžky. Dále pak velkou venkovní terasu a ve zdejším baru vám určitě přijde k chuti zdejší výčepní Belgické pivo. V budově naleznete také zasedací místnosti, internet, odznak zajišťující celodenní přístup do budovy a vyhrazené parkoviště pro autobusy.

Pokud už budete unaveni z celodenního putování po městě, nemusíte mít žádné obavy. Nedaleko naleznete mnoho lesů, tenisových kurtů, jezer a spoustu dalších míst ideálních pro vaši relaxaci a odpočinek. Přímo v hostelu se pak nacházejí dvě jídelny nabízející spoustu jídel, sendvičů a svačin. Pokud byste zde chtěli posnídat, je nutné si snídani zamluvit přímo v jídelně a to den dopředu.

Pokud, ale přece jen nebudete úplně vyčerpání, naleznete v okolí také spoustu svačinových barů, pivnic a k ruce vám bude i mnoho diskoték k oživení vašeho večera.

Ceník ubytování:

Pokoj Cena
Jednolůžkový pokoj 29 €
Sdílený dvoulůžkový pokoj 23 €
Sdílený trojlůžkový pokoj 24 €
Sdílený čtyřlůžkový pokoj 18 €
Sdílený pětilůžkový pokoj 18 €

Bufet TOPOLINA v hlavní budově nabízí široké nabídky a přívětivé ceny některých služeb.

Ceník stravy:

Jídlo Cena
Snídaně 4,50 €
Hlavní jídlo (pondělí – pátek) 8,75 €
Denní menu (pondělí – pátek) / včetně polévky a dezertu 12,50 €