Září v Itálii – akční letenky Milán Bergamo

18.10.2013 12:54 - kategorie:

Užijte si teplého počasí slunné Itálie ještě v září a vyražte do severoitalského Bergama nebo Milána! Během ochutnávky skvělé pizzy či příjemných procházek městem můžete nabrat síly na podzim a zimu.

S nízkonákladovou společností Ryanair si můžete vychutnat zářijový pobyt v Itálii za akční ceny. Našli jsme pro vás výhodné letenky do destinace Milán – Bergamo. Letiště, kam Vás z Brna společnost Ryanair dopraví, se nachází v městečku Bergamo, vzdáleném přibližně 40 km od srdce módních butiků – města Milán.

Malebné město Bergamo leží na podhůří Alp v soutoku řeky Brembo a Serio. Z památek ve městě zaujme zejména pevnost La Rocca, která vznikla již ve 14. století.

Pokud se chcete vydat raději do živějšího Milána, můžete využít autobus přímo z letiště. Dá se jet i vlakem, ale je nutný přestup, proto je autobus většinou více využíván. Autobusy z Bergamského letiště Orio Al Serio jsou hned od dvou společností – jednou je Autostradale a druhou Locatelli air Pullman. Jezdí každých 40 minut a cena za dopravu Vás vyjde na přibližně 8€.

Miláno je lákadlem pro velké množství turistů po celý rok. Je centrem módního průmyslu a mnoho žen si zde užívá výhodné nákupy. Jestli máte rádi historii, bude pro Vás nejpůsobivějším zážitkem návštěva největší světové gotické katedrály Duomo, kterou najdete na náměstí Piazza del Duomo. Pokud jste spíše technický typ, pobavíte se v Muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho.

Využijte výhodné nabídky letenek do Bergama

Z aktuálních nabídek jsme pro vás připravili tip na šestidenní pobyt od 19. 9. 2012 do 24. 9. 2012. Cena za zpáteční letenku vychází na příjemných 658 Kč. Detaily ceny a čas odletu najdete v naší galerii.