Výprodeje a slevy oblečení Londýn – vyražte na nákupy za 329 Kč

18.10.2013 12:36 - kategorie:

V dnešní době není žádným tajemstvím, že v Anglii můžete pořídit oblečení ve výrazně větší kvalitě a za lepší ceny než u nás. Časté výhodné slevy a výprodeje lákají návštěvníky Londýna každý den. Přečtěte si, kam zajít a jak ušetřit za cestu do Londýna.

Máte rádi módní oblečení, ale neradi za něh příliš utrácíte? V Londýně se budete cítit jako v ráji, protože není městem jen královského paláce, Big Benu a patrových autobusů, ale doslova nebem pro shopaholiky!

Na nákupy v Londýně můžete vyrazit do nejznámějších obchodních domů – Harrods, Liberty, Selfridges. Pravá nákupní horečka Vás může schvátit na ulici Oxford, vedoucí mezi stanicemi metra Marble Arch a Tottenham Court. Na ulici Oxford najdete obchody všech kategorií – Primark, Marble Arch, Marks & Spencer, Next, Nike, H&M a Gap či známý obchodní dům Dabenhams a lidmi se to tam jen hemží.

Tip Cestuj levně:

  • Žijete módou? Vydejte se do Londýna v období od 14. do 18. září, kdy zde probíhá Fashion week 2012. Mezinárodně uznávaná událost představí známé módní návrháře a jejich módní novinky.

Na nákup se můžete pořádně vyspat a nasbírat síly na výběr vysněného kousku. Většina obchodů otevírá až v 10 hodin. Na Oxford street si můžete užít i večerní nákupu, jiné obchodní domy zavírají už kolem 18 hodiny.

Neobvyklou atmosféru Londýna uvidíte na typických londýnských tržnicích. Pouliční umělce, ručně vyrobené předměty, oblečení, jídlo a zvyky rodilých Angličanů i přistěhovalců si užijete hlavně o víkendu, kdy jsou trhy nejživější.  Zavítejte například do čtvrti Camden Town nebo Notting Hill. V Notting Hillu objevíte zajímavé starožitnosti a pokud byste potřebovali, najdete zde i ambasádu ČR.

Na levné nákupy levně?

Nízkonákladové společnosti létají do Londýna pravidelně a tak můžete ušetřit i za cestu. Za cestu z Brna na letiště London Stansed můžete letět již za 329 Kč. Jedná se o speciální akci na nákup letenek do Londýna od společnosti Ryanair, která začíná dnes a trvá až do pondělí. Letenku je možné zakoupit na období od 3. 9. 2012 do 29. 11. 2012