Vánoce na pláži – zpáteční letenky na Kubu za 10 800 Kč!!!

18.10.2013 10:36 - kategorie:

Chcete vyměnit uplakané štědrovečerní počasí v České republice za hřejivé slunce, bělostné pláže a azurové moře? Máte jedinečnou šanci pořídit si akční letenky na Kubu za úžasných 10 800 Kč. Využijte promo nabídky společnosti Condor a užijte si vánoční svátky na pláži!

 

Štědrý večer v kubánském stylu – exotická dovolená ve Varaderu

Tyrkysové moře, latinsko-americké rytmy, romantické procházky, hřejivý odpočinek – to vše si můžete dopřát, pokud si dáte pod stromeček vánoční dovolenou do podmanivého města Varadera.

Vánoce na Kubě a vlastně v celém Karibiku jsou nejveselejší oslavou v roce. Ačkoli se na Kubě slaví Vánoce teprve krátce, jsou pojaté opravdu velkolepě. Kubánci si zdobí vánoční stromečky, zpívají koledy na ulicích v barevných maskách a vůbec se celkově veselí, tančí a chodí na párty.

Město Varadero, ležící na poloostrově Hicacos je, na rozdíl od nedalekého hlavního města Havany, přímo stvořené pro pohodlnou dovolenou. Užijte si zde 20 km dlouhou pláž, považovanou za jednu z nejkrásnějších na světě.

Vánoční dárek za výhodný peníz

Díky výhodné promoakci německé společnosti Condor si můžete zakoupit letenky do Varadera za opravdu krásnou cenu – 10 800 Kč! Inspirovat se můžete našim tipem a vyrazit na dovolenou již 14. 12. 2012 z Vídně a dovolenou si užívat až do 27. 12. 2012, kdy se do Vídně vrátíte. Detaily letu najdete v naší galerii.