Tick Tack taxi

Jančura spouští Tick Tack taxi

27.11.2013 11:25 - kategorie:

Šéf skupiny Student Agency se po vstupu na českou železnici pouští do dalšího projektu. Tentokrát jde o provoz taxislužby na území Prahy. Nejde však o žádný postupný start. Prahu začne brázdit celkem 150 taxíků od Tick Tack Taxi. Vozy tentokrát neponesou tradiční žlutou barvu ale budou v bílém.

Komfort především

Ve žlutých autobusech dostanete zdarma vodu, noviny a horký nápoj, po celou cestu jsou Vám pak k dispozici noviny a časopisy. Stejný servis obdržíte také ve žlutých vlacích, kde se navíc můžete občerstvit výběrem ze studené kuchyně za opravdu lákavé ceny.
Taxíky Tick Tack nabízejí především komfortní, možná i luxusní jízdu. Flotila se skládá ze 150 vozů Audi A6, které jsou mimo očekávatelnou klimatizaci nebo kožené sedačky vybaveny mimo jiné USB zástrčkami, 230V zásuvkami, bezplatným Wi-Fi či Multimediálním systémem pro cestující.

Tick Tack neokrádá

Na rozdíl od většiny taxi společností, jsou řidiči přímo zaměstnanci společnosti. Neměli by tak mít takový zájem na tom Vás „natáhnout“. Proto aby k tomuto typicky českému nešvaru nedocházelo, může cestující průběh cesty sledovat přímo na tabletu u svého místa. Taxametr je navíc zabudován ve vnitřním zpětném zrcátku, které má cestující neustále na očích.