Tatralandia Aquapark

21.5.2014 12:46 - kategorie:

Letní teploty se blíží a ve vedrech není nic lepšího než vyrazit k vodě. Pokud Vás už nebaví neustálé válení u písáku, vyzkoušejte adrenalinovou zábavu v aquaparku Tatralandia v Liptovském Mikuláši na Slovensku.
Tatralandia je jedním z největších aquaparků ve střední Evropě, navíc jsou některého z bazenů naplněny termálními prameny, což umožňuje jeho celoroční provoz. Pokud sem dorazíte v létě, můžete se těšit na 28 skluzavek a tobogánů.

Ubytování Tatralandia

Jelikož je Liptovský Mikuláš od Prahy vzdálen 5,5 hodin jízdy autem, vyplatí se na místě přespat. Tatralandia nabízí různé pobytové balíčky, které zahrnují rovněž vstup do Aquaparku, více naleznete na oficiálních stránkách.
Ubytování přímo v Holiday Village u Aquaparku je sice o něco dražší, stojí ale za to a máte to pár kroků k atrakcím.

Ceník Tatralandia

Ceny jsou rozděleny na jarní a letní sezónu. V jarní sezóně do 11.6. zaplatí dospělá osoba za celodenní vstup při nákupu přes eshop 20€. Pro letní sezónu je cena 23€.

TIP: Sledujte slevové portály a nakupte vstupenky do Tatralandie levněji. Například minulý týden nabízel Slevomat akci na celodenní vstup za 299 Kč.

Jak se dostat do Tatralandie

Autem se dopravíte do Liptovského Mikuláše z Prahy po trase přes Brno – Uherské Hradiště – Trenčín – Žilinu za 5,5 hodin.
Autobusy na trase Praha – Liptovský Mikuláš provozuje Student Agency. Nejlevnější zpáteční jízdenky seženete za 900 Kč.
Vlaky vyjíždějí směr Žilina z Prahy každou hodinu. Některé pokračují až do Košic, můžete se tedy dostat jedním vlakem až do Liptovského Mikuláše. U ostatních musíte v Žilině přestoupit. Celkem téměř 7 hodinová cesta Vás přijde na 1 000 Kč, pokud nakoupíte jízdenku v dostatečném předstihu přes eshop ČD