Rock For People 2012 – hudební nářez v Hradci Králové

18.10.2013 9:28 - kategorie:

Aneta Langerová, The Prodigy, Faith No More nebo Tomáš Klus – to je jen část hudebního nářezu, který vás v červenci čeká v Hradci Králové. Využijte lákavé nabídky a cestujte na oblíbený fesťák levně.

Absolutně multižánrový festival pořádaný pravidelně v krásném Hradci Králové letos oslaví svoji dospělost – 18. narozeniny! Akce se koná na letišti a nabízí camp pro milovníky hudby o velikosti 50 hektarů. Hudebníci vystoupí na 2 velkých scénách, ve stanu pro 8 000 lidí nebo na dvou hangárových scénách.

Na koho se těšit – interpreti RFP

Rock For People program kromě výše zmíněných hudebníků zahrnuje také: Cocotte Minute, Čechomor&Proměny, Davida Kollera, Horkýže Slíže, Mandrage, Visací zámek, Charlie Straight, Vypsanou fixu, Skrillex, Annu Calvi, Example nebo Two door cinema club.

Teprve minulý týden přibyly na rozpis tři nové kapely. Jsou jimi The Freud, hrající pravou ostrovní muziku z Velké Británie, rakouští From Down to Fall a dánsko – polská formace LSD on CIA.

Nasdílej fotku a vyhraj!

Pokud budou vaše ušní bubínky unavené, můžete si odpočinout na některé z atrakcí, v odpočinkové zóně nebo stáncích s občerstvením. Příjemným překvapením pro návštěvníky bude letošní novinka – kamion Google +. Přiveze sebou hlavně odpočinkovou zónu, soutěže a dárky. V kamionu najdete i speciální fotokoutek, kde se zájemci mohou zvěčnit. Pokud fotku navíc nasdílíte na google+, můžete vyhrát lístky na následující ročník.

Vstupenky na Rock For People 2012

Vstupenky lze koupit ještě pár dní za standartní cenu 1600 Kč, nebo pokud máte T – Mobile, za 1360 Kč.  V případě, že nestihnete koupit vstupenku v předprodeji, můžete si ji zakoupit přímo na místě. Cena však ještě nebyla dosud stanovena.

Levně na Rock For People

Jestliže nejste přímo z Hradce Králové a budete na RFP cestovat, vyplatí se vám využít speciální nabídku Českých drah, kterou opět vytvořili ve spolupráci s provozovateli festivalu. Jedná se o zpáteční jízdenku Vlak+ Rock for People 2012. Datum nástupu do vlaku musí být mezi 1.7 a 6. 7. a platnost jízdenky je až do 7. 7 .2012. Slevu je potřeba potvrdit pamětním razítkem od Českých drah, které bude k dispozici 24 hodin v Festivalparku Rock for People 2012.

Nenechte si ujít letošní ročník a přijeďte zahájit prázdniny stylově!