Prožijte nezapomenutelné Vánoce a Štědrý den v Paříži – s cestou a ubytováním za 4 980,- Kč!

18.10.2013 9:23 - kategorie:

Vánoce jsou tady! Města se pomalu oblékají do vánočních hábitů a lidé vybírají dárky pro své blízké. Chcete letos prožít Vánoce jinak než každý předešlý rok? Toužíte prožít jedinečné, nevšední a nezapomenutelné vánoční svátky? Zkuste strávit 6 vánočních dní například v jednom z nejromantičtějších měst Evropy – Paříži – okouzlujícím městě plném kontrastů, dobrého jídla a vína.

Pro svůj vánoční výlet do Francie můžete využít výhodné letenky z Bratislavy na letiště Beauvais v Paříži. Vaši cestu můžete zahájit již několik dní před Štědrým dnem a prohlédnout si tak veškeré krásy vánoční Paříže. Připoutejte se, letadlo nízkonákladové letecké společnosti Ryanair odlétá již 21. 12. 2011. Zpáteční letenka Vás vyjde v přepočtu na krásných 1 900 Kč.

Seznamte se s Paříží, městem romantiků, malých útulných kavárniček v ulicích, městem hudby a pouličních umělců. Ochutnejte výborný  tradiční croissant, je prý nejlepším v celé Francii.

Ubytovat se můžete vcelku levně v hotelu Hipotel Paris Belgrand, jež se nachází pouhých 75 metrů od stanice metra Porte de Bagnolet. Odtud se lze pohodlně dostat ke všem hlavním pamětihodnostem a zajímavostem Paříže, včetně slavného Louvru a Eiffelovy věže. Hotel nabízí svým zákazníkům odhlučněné pokoje s dobře vybavenou vlastní koupelnou, satelitní TV a minibarem. Milý a vstřícný personál je tu pro Vás 24 hodin denně. Snídani si můžete dopřát v hotelové jídelně. Pro výborné obědy nebo večeře můžete zvolit některou z mnoha restaurací nacházejících se v blízkosti hotelu nebo památek, které budete navštěvovat. Za pět nocí v tomto příjemném hotelu zaplatíte 3 080 Kč.

Vánoční čas je krásný po celém světě, a přesto je Paříž něčím výjimečná. Zkuste nasát vánoční atmosféru například v prostředí trhu na La Défense, který je největší v Paříži a nabízí zboží ve více jak 350 stánkách nebo trhu na Place Saint-Sulpice, na kterém najdete vánoční speciality i tradiční řemeslné výrobky Pařížanů. Na Place Saint Germain des Prés najdete vánoční vesničku, která se pyšní 25 domky.

Ochutnejte také specialitu Francie, kterou je Buche de Noel – vánoční dezert ve tvaru dřevěného polínka. Pokud máte rádi zimní sporty, můžete využít jedinečné příležitosti a zabruslit si zdarma na kluzišti přímo před radnicí Paříže.

Samozřejmě, že Paříž je proslulá především historickými památkami. Patří mezi ně například Notre Dame, Louvre nebo Vítězný oblouk. Asi nejznámější dominantou Paříže je Eiffelova věž. Otvírací doba je od 9 hodin ráno do půlnoci, přičemž od 18:00 nemůžete využít schodiště a musíte i do druhého patra vyjet výtahem. Večer můžete také navštívit nejznámější Pařížský kabaret Moulin Rouge. Je nádherně nasvícen do červené barvy a v překladu jeho jméno znamená růžový mlýn.

Tak neváhejte a nadělte si jedinečný vánoční dárek. Nezapomenutelnou Paříž. Celý vánoční pobyt Vás vyjde na méně než neuvěřitelných 5 000 Kč. Zaposlouchejte se do písně „La vie en rose“, kterou hrají pouliční umělci, a užijte si své Vánoce!