Prodloužený víkend v termálních lázních za 1900 Kč!

18.10.2013 9:13 - kategorie:

Měsíc červenec nám sebou přinese i dva sváteční dny, které nám umožní udělat si krásný prodloužený víkend. Co takhle si užít čtyři dny příjemné relaxace, dobrého jídla a bezstarostný pocit pohody?

Relaxační osvěžení v Győru

Načerpejte síly do pracovního procesu a vyražte na prodloužený víkend do Maďarska! Město Győr leží na řece Rábě (proto se mu také česky a slovensky říká Ráb), poblíž slovenských hranic. Město je oblíbenou destinací turistů a díky výhodné poloze si vysloužilo přezdívku „město setkávání“.

Město má malebné barokní centrum a celoročně láká návštěvníky na nejrůznější akce a festivaly. Mezi nejkrásnější památky Győru patří biskupský palác, benediktýnský kostel Svatého Ignáce z Loyoly a bazilika.

Termální lázně Győr – moře odpočinku a zábavy

Hlavním tahounem turistů do města jsou městské termální lázně Rába Quelle. Léčivý pramen je čerpán z hloubky 2000 metrů pod zemí a příznivě ovlivňuje hlavně pohybové ústrojí.

Zábavní koupaliště se nachází na poloostrově a pyšní se nádherným výhledem na historické centrum města. Na milovníky koupání a koupelí čeká 5 bazénů a dvě skluzavky (dlouhé 64 a 38 metrů).  Užít si můžete i saunu, nejrůznější masáže nebo aromaterapii.

Jakmile Vás po plavání zastihne hlad, můžete se vydat do jedné z restaurací, do baru nebo bufetu.

TIP

Pokud si do Győru vyjedete s dětmi, můžete se zúčastnit i dětského festivalu plného úsměvu. Po celém městě budou přístupné nejrůznější hry a atrakce pro děti.

Každou neděli se v Győru pořádají trhy. Můžete si zde nakoupit dobré maďarské jídlo, suvenýry nebo levnější oblečení.

Vyspěte se do krásy!

Dobrý spánek je základ a proto jsme pro Vás vybrali i hotel, kde si můžete zpříjemnit tři noci v Győru.  Revesz Hotel se nachází v blízkosti centra, nádraží i termálních koupelí.  Výbornou maďarskou kuchyni zde můžete ochutnat v restauraci, na terase nebo i v chladném sklepě.

Za tři noci zaplatíte za dvoulůžkový pokoj 2500 Kč, což je 1250 Kč za osobu. Cena je opravdu výhodná a v tomto termínu je volných ještě několik pokojů, tak pospěšte!

Cesta do Győru

Pro svou cestu do Maďarska můžete využít pohodlné a moderní autobusy Student Agency. Autobus vyjíždí z Brna v 9:30 nebo 17:30 takřka každý den.  Zpět do Brna se dostanete opět každý den s odjezdem z Győru v 11:00 nebo v 17:00. Za cestu tam zaplatíte 350 Kč a za cestu zpět 300 Kč.

Náklady na ubytování a dopravu Vás přijdou celkem na 1900 Kč! Neváhejte a vydejte se do Maďarska načerpat nové síly.