Potěšte své oko v Irsku s letenkami za 2400 Kč

17.10.2013 14:44 - kategorie:

Chcete si užít dovolenou originálně? Vykašlete se na přecpané pláže v jižní Evropě a vyražte do Irska, kde se snoubí krásná příroda s přívětivou náturou místních obyvatel. Ochutnávka jemné whisky, piva Guiness nebo zvuky veselých tónů irské hudby ve Vás zanechají tak příjemné vzpomínky, že se tam brzy vydáte zase!

Dublin

Jestli se do Irska vypravíte, určitě nevynechte hlavní město Irské republiky – Dublin. Město má pohodovou atmosféru a najdete zde velké množství zajímavých míst k vidění. Pro inspiraci: hrad postavený ve 13. století, nádherná budova Powerscourt Townhouse (nyní nákupní centrum), radnice, katedrála sv. Patrika nebo jeden z nejrozlehlejších parků v Evropě – Phoenix Park.

Do čtvrti Temple Bar se vydejte okusit atmosféru typických hospůdek a barů.  Zajímavostí je, že v přeplněných hospůdkách si Irové posílají bez starosti davem k baru peníze k zaplacení piva i samotný lahodný mok nazpět.

Irsko drsné a krásné 

Irsko, nazývané smaragdovým ostrovem Vás doslova nadchne nádhernou a nedotčenou, věčně se zelenající přírodou. Možná budete méně nadšení faktem, že dva ze tří dnů v Irsku proprší, ale sychravé počasí k Irsku prostě patří. Irové o něm rádi vtipkují a berou jej s humorem.

K navštívení doporučujeme výlet na hrad Blarney Castle, kde je k vidění i slavný Blarney Stone – kámen, který radil králům. Jednou z nejpestřejších oblastí v Irsku je jeho východní pobřeží. Pokud Vás lákají krásná přírodní jezera, lesní parky a klidné řeky, vydejte se sem.

Levné letenky Praha – Dublin

Našli jsme pro Vás výhodné letenky do Irska pro letošní září. Jedná se o termín 5. 9. 2012 až 8. 9. 2012. Na trase Praha – Londýn má svoji linku společnost Wizz Air a na trase Londýn – Dublin a zpět Vás dopraví společnost Ryanair. Souhrnná cena za letenky je 97€ (2400 Kč)

Trasa Datum a čas odletu Letecká společnost
Praha – Londýn 5. 9. 2012 14:20 Wizz Air
Londýn – Dublin 5. 9. 2012 20:15 Ryanair
Dublin – Londýn 8. 9. 2012 16:45 Ryanair
Londýn – Praha 8. 9. 2012 21:20 Wizz Air