Podzimní pánská jízda: Na ryby do Norska a zpět za 385 Kč

17.10.2013 14:22 - kategorie:

Užijte si neobyčejný rybolov v Norsku a vyražte na krásný podzimní výlet do země přírodních krás a ráje rybářů! Využijte jedinečné příležitosti – levné letenky do Norska můžete zakoupit na období od 2. do 29. 11.2012.

Adrenalinový rybolov Norsko

Norsko patří jednoznačně mezi evropské země, které jsou pro turisty a rybáře nejatraktivnější. V nádherně čistých jezerech v celém Norsku najdete trofejní štiky, okouny i pstruhy. Lovit zde můžete takřka bez omezení, pro lov mořských lososů v řekách a jezerech je potřeba si zakoupit rybářský lístek, ale pro lov v moři a fjordech není potřeba žádné povolení.

Rybářských oblastí je v Norsku mnoho, záleží jen na Vás, kam se vydáte. Pokud přiletíte do Oslo, hlavního města Norska, můžete vyrazit například k jezeru Oyeren, které se nachází pouhých 30 km od Oslo. Jezero Oyeren je devátým největším jezerem v Norsku a Kolem jezera najdete nádhernou přírodu jako stvořenou k romantickým procházkám, výletům na kole, houbaření i letnímu koupání.

Rybářská sezóna je v Norsku přibližně od března do konce listopadu. Termín návštěvy Norska však můžete zvolit čistě podle svých potřeb. Ubytování seženete levněji spíše na konci sezóny – tedy přibližně od září do konce listopadu.

Cesta Praha – Oslo

Do Norska se můžete dostat několika způsoby – autobusem, vlastním autem nebo letecky. Letecká doprava bývá většinou drahá, proto většina lidí z ČR volí autobus. My jsme však pro Vás našli tip na levné letenky do Oslo za 25 Kč. Letenky poskytuje společnost Ryanairakční nabídka se vztahuje na lety z polské Wroclawi do norského hlavního města. A jak se dopravit do Polska? Na trase z Prahy do Wroclawi jezdí z Prahy pravidelně polský autobusový dopravce POLBUS – BKS.  Jízdenku Praha – Wroclaw tam pořídíte za 180 Kč. Celkově Vás náklady za cestu tam u zpět vyjdou na 385 Kč. Detaily celé cesty najdete ve fotogalerii.