Podmanivé Varadero – akční letenky na Kubu za 13037 Kč!

17.10.2013 14:17 - kategorie:

Azurové moře, bělostné pláže, jedinečná atmosféra a tropická exotika aneb nezapomenutelná dovolená na Kubě! Luxus dovolené v Karibiku si můžete užít i vy, neboť pro vás máme tip na akční letenky do města Varadero!

Kuba – nejzajímavější ostrov Karibiku


Láká vás exotika a dobrodružství? Pak je Kuba tou nejlepší volbou, neboť zde si můžete užít vše. Kuba je plná svěží zeleně, průzračného moře, luxusních hotelů, opuštěných pláží, ale i rumu a tajemných uliček. Na kubánské půdě poznáte nepovedenou typickou komunistickou architekturu, ale i čtvrti s dřevěnými domečky a přívětivými obyvateli. Krásné ženy, pouliční salsotéky, doutníky a rum vás také neminou.

Varadero a Havana

Varadero je známé kubánské letovisko ležící na poloostrově Hicacos, který se rozkládá poblíž hlavního města Havany. Na severu ostrova se táhne nádherná písčitá, 20 km dlouhá pláž, která je zároveň považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Varadero vám přinese veškeré radosti lenošivé dovolené. Nádherné koupání, delfinárium, minigolf, potápění i nákupy suvenýrů.

Hlavní město Havana je v dojezdové vzdálenosti přibližně dvě hodiny od Varadera. Havana na rozdíl od Varadera, které je určené spíše k pohodlné rekreaci, přímo pulzuje životem. V ulicích starobylé Havany potkáte pouliční hudebníky s živou hudbou, koloniální domy a paláce, pouliční prodejce doutníků i nádherná stará americká auta.

Havana je městem muzeí. Najdete zde muzea rumu, čokolády, tabáku, automobilů a mnohá další. Na návštěvu všech byste potřebovali minimálně jeden týden.

Pokud chcete volit dovolenou spíše levněji, vyplatí se ubytovat se ve Varaderu, které je levnější než Havana. Využít můžete ubytování v soukromí, které je zde hodně rozšířené. Do Havany odsud jezdí až 4 krát denně autobusový spoj.

Akční letenky na Kubu

Výhodné zpáteční letenky z Prahy do letoviska Varadero od společnosti Swiss vychází na 13 037 Kč! Protože se jedná o akční nabídku, jsou stanovena data, kdy je možné letět. Našli jsme pro vás nejbližší datum odletu. Dovolenou na Kubě si tedy můžete užít od 28. 8. 2012 do 18. 9. 2012. Samotný let trvá přibližně 11 hodin.

Veškeré detaily o letu najdete přiložené v galerii u tohoto článku. Neváhejte a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku!