Písně Michaela Jacksona znovu ožijí ve čtyřech českých městech!

17.10.2013 13:48 - kategorie:

Když se řekne„ Král popu“, každému se jistě vybaví velkolepá show, světově známé hity a nezapomenutelná měsíční chůze charismatického zpěváka Michaela Jacksona. V první polovině letošního roku se všichni čeští fanoušci dočkají vzpomínkové live show FOREVER KING OF POP, a to hned ve čtyřech českých městech. Král popu znovu přichází, buďte přitom!

Michael Jackson

Kdo by neznal Michaela Jacksona. Slavný zpěvák, označovaný jako „král pop music“ svými chytlavými melodiemi dostal opravdu každého. Jeho hity byly smysluplné a často pojednávali i o situaci ve společnosti.  Pozornost však na sebe upoutával nejen songy, ale i svým chováním, jako bylo například nošení roušky nebo mnoha plastickými operacemi. Když v roce 2009 ve svých 45 letech ohlásil svůj comeback s turné THIS IS IT, stalo se nejprodávanějším v historii. Prvního koncertu se již nedožil.  Jedno je však jisté, jeho písně zůstanou nesmrtelné.

Show FOREVER KING OF POP

Navštivte s námi emocionálně nabitou prohlídku života, kariéry, odkazu a životního poselství legendárního Michaela Jacksona. Čekají na Vás jak jeho sólové hity, tak hity nazpívané s jinými umělci a rodinou kapelou Jackson 5. Speciální efekty a celková atmosféra živé show mapující 45 let života a tvorby krále popu jsou dotaženy k naprosté dokonalosti. Make up, kostýmy, tanečníci a moonwalking – vše ve stylu Michalela.

Zazní jeho nejslavnější hity, včetně Black Or white, Beat It, Heal the World nebo Earth Song. Nejoblíbenější světové videoklipy Thriller a Smooth Criminal uvidíte zahrané naživo, takže se můžete těšit na stádo gangsterů a zombíků.

Show trvající přes 2,5 hodiny patří mezi největší skvosty současné taneční a hudební scény. Jedná se o jediné představení, podporované i rodinou Jacksonových.  Jackson family foundation celou show sponzoruje a stará se i o produkci.  Představení bylo nazkoušené ve Španělsku a tak i účinkující jsou převážně Španělé.  Není se proto čemu divit, že ve Španělském království vytáhlo FOREVER KING OF POP svoji oponu poprvé.

Úspěch turné je potvrzen i počtem diváků. V Madridu jej již shlédlo více než 300 000. Ve městě Zaragoza dokonce tvůrci uspořádali „workshop“, kde fanoušky naučili choreografii ke slavné písni Thriller. Skvost oslavující život Jacksona navštíví v roce 2012 také Francii, Polsko, Českou republiku, Portugalsko a Mexiko.

Jak oznámil režisér představení, i v České republice se na diváky těší čtyři dubléři. Patří mezi ně: Fran Jackson, Mampuele nebo Koldo Mikel Lopez. Také díky těmto mužům mohou všichni fanoušci na chvíli uvěřit svým snům a oddat se myšlence, že je Michael stále naživu.

Co možná nevíte o králi popu:

 • Král popu a tanečního parketu pop music nikdy nebral hodiny tance
 • Texty mnoha jeho písní poukazují na aktuální společenské problémy – sociální nerovnosti, násilí, hladomor, zneužívání drog, na HIV/AIDS
 • M. Jacksona najdete v Guinessově knize rekordů, kam byl zapsán pro podporu více než 30 charitativních institucí
 • Trpěl nemocí vitiligo, kvůli které ztrácel pigment a proto „zbělel“
 • Praha vydělala na koncertu Michaela u nás v roce 1996 více než 4 milióny korun
 • S matkou Michael zpíval již od doby, co mu byl rok a půl
 • Album Invincible je nejdražší album, které bylo kdy vyrobeno
 • Účinkoval v několika dílech kultovního seriálu Simpsonovi
 • Simpsonovi zakončili kompletní verzi klipu k písni Black or White
 • Miloval klasickou hudbu a kouzla a také rád četl
 • Kromě moonwalk přivedl Jackson na svět i sidewalk (moonwalk do strany) a byl jedním z prvních propagátorů „robotického stylu“
 • Michael Jackson byl zvolen odborníky nejlepším mužským zpěvákem všech dob

 

Jak nejlevněji na koncert?

Rytmická show o Michaelu Jacksonovi navštíví počátkem roku 2012 čtyři česká města. Premiérové představení proběhne v pražské Tesla Aréně dne 27. března. Další koncerty se uskuteční 29. března v brněnské hale Vodova, 30. března v plzeňské hale Lokomotiva a poslední koncert proběhne 31. března v ostravské hale Sareza. Vstupenky do Prahy, Brna a Ostravy pořídíte již od 690 Kč. Nejnižší cena vstupenky v Plzni je 790 Kč.

Ikona pop music, módy a extravagance konce dvacátého století znovu přichází. Zažijte magickou atmosféru koncertu legendy světové popmusic i Vy! Vstupenky na velkolepou show FOREVER KING OF POP jsou již v prodeji.