Paříž v duchu Shakespeara – zpáteční letenka nyní za 800 Kč

17.10.2013 13:41 - kategorie:

Láká Vás Paříž? Město umělců, výborné kuchyně, vína, Eiffelovy věže a hrdého národa máte nyní na dosah. Užijte si příjemnou relaxaci v Paříži se zpátečními letenkami za pouhých 800 Kč. Inspirujte se našim tipem a prožijte v Paříži příjemných 5 dní.

Jaro v Paříži

Paříž je všeobecně oblíbenou destinací po celý rok, avšak jeho jarní výzdoba rozkvetlými květinami z něj činí město ještě atraktivnější. Vždyť co může být lepšího než procházka po pobřeží s vynikajícím croissantem nebo posezení v typické kavárničce s výhledem na Eiffelovu věž?

Chcete si výlet do Paříže ozvláštnit? Pokud se do města nejkrásnějších pouličních lamp vydáte od května do října, můžete si vychutnat jedinečnou atmosféru divadelních her Williama Shakespeara.  „Open – air“ festival Shakespearova zahrada se koná každoročně v pařížské botanické zahradě. Hry se hrají v angličtině nebo francouzštině. Pokud neovládáte ani jeden jazyk, nezoufejte – už jen samotné herecké zpracování je jedinečné, takže Vám bude stačit se pouze dívat, aniž byste rozuměli.

Pokud jste opravdu velcí příznivci umění a chcete si pobyt ještě více zpestřit, je pro Vás připraven také festival Imaginace, na kterém se představí mladí umělci z celého světa. Společně s nimi však na scéně můžete shlédnout i umělecké mistry, kteří chtějí s novými talenty oživit letitou uměleckou formu. Kromě představení je možné se na festivalu účastnit i různých přednášek, diskusí atd.

Jak levně do Paříže v květnu?

Pro Váš výlet do gurmánské Francie jsme vybrali termín od 18. 5. 2012 do 22. 5. 2012. Cena zpáteční letenky je v tento termín velice výhodná a činí celkem 33,96 Euro, což v aktuálním kurzu vychází na 800 Kč. Tyto výhodné letenky je možné objednat od nízkonákladové společnosti Ryanair.

Trasa                                                                    Odlet                                                   Přílet

Brno – Milan Bergamo 18:25/ 18.5. 19:45
Milan Bergamo – Paříž 20:30/ 18.5. 22:05
Paříž – Milan Bergamo 22:30/ 22.5. 23:50
Milan Bergamo – Brno 12:15/ 23.5. 13:40