Ochutnejte pivo v Holandsku – zpáteční letenky Eindhoven za 800 Kč

17.10.2013 10:42 - kategorie:

Nizozemsko je nejen země květinová, ale i země jako stvořená pro milovníky piva. Místní obyvatelé pivo milují stejně jako Češi a dávají si záležet na jeho výrobě. Světově známé značky jsou Heineken či Amstel. Využijte našeho tipu a vychutnejte si výbornou chuť holandského piva.

Pivo, tulipány, sýry, dřeváky a zakázané ovoce – to je Holandsko

Město Eindhoven leží na jihu Nizozemska a od hlavního města Amsterdamu je vzdáleno asi 120 kilometrů. Pokud je Vašim cílem spíše Amsterdam, můžete pro cestu využít některý z pravidelných spojů, který Vás z Eindhovenu do Amsterdamu doveze. Cena za jednu cestu se pohybuje okolo 400 Kč, při platbě online je většinou poskytována sleva.

Ať už jedete v Holandsku kamkoli, užít si zde můžete jídlo, pití, krásnou přírodu i umění a historii. Amsterdam je velmi oblíbený také návštěvníky tzv. coffee shopů, kde si mohli legálně koupit lehké drogy. To se má změnit od příštího roku, kdy má přijít v platnost zákon, zakazující prodej drog v coffee shopech cizincům.

K pivu patří dobrý sýr, a proto se není čemu divit, že Holandsko vyniká i ve výrobě sýrů, známých po celém světě. Jestli sýry milujete stejně jako Holanďané, zavítejte na některý ze sýrových trhů v  Alkmaaru, Edamu či Goudě.

Významným symbolem folklóru jsou pro místní obyvatele typické holandské dřeváky. I když u nás je nosí jen pohádkový Spejbl a Hurvínek, v Holandsku je uvidíte velice často. Vyrábí se s různými vzory a najdete je v každém ochodu se suvenýry.

Levné letenky Brno – Eindhoven

Leteckou dopravu do města Eindhoven zajišťuje pravidelně letecká společnost Wizz Air. Patří mezi nízkonákladové společnosti, proto poskytuje letenky za výhodnější ceny po většinu roku. Pravidelně však nabízí i různé ještě více zvýhodněné akce. Jednou z nich je i cesta do Eindhovenu v termínu od 10. 9. 2012 do 14. 9. 2012 za cenu 31,49 € (v aktuálním kurzu 804 Kč).

Trasa Datum a čas odletu Společnost
Brno – Eindhoven 10. 9. 2012 10:10 Wizz Air
Eindhoven – Brno 14. 9. 2012 08:00 Wizz Air