Něco pro fandy ledního hokeje? KHL v Popradu!

17.10.2013 10:33 - kategorie:

Chcete na vlastní oči vidět atraktivní zápasy a hokejové hvězdy KHL? Nemusíte jet až do Ruska. Díky unikátnímu projektu si tuto soutěž zahraje i česko-slovenský zástupce HC LEV Poprad. Tento klub jako první splnil podmínky pro účinkování v této soutěži, v minulosti o to již usiloval z našich klubů neúspěšně Hradec Králové. Neváhejte se přijet podívat na skvělý hokej a zažít bouřlivou atmosféru do tohoto malebného Slovenského města v podhůří Tater, kde budou čeští a slovenští hokejsté bojovat proti Ruským hvězdám.

První zápasy sehraje Poprad již 10. 12. a 16. září proti bývalému působišti Jaromíra Jágra Avangardu Omsku, dále proti Magnitogorsku a Chanty-Mansijsk. Další domácí zápas je až 30. září proti Dynamu Moskva. Vstupenky na tyto klání nevycházejí nijak draze, pohybují se od 7 až do 19 Euro. Více informací čerpejte a vstupenky objednávejte přímo na webu: http://www.hclev.eu/

Do Popradu se dostanete přímým vlakovým spojením, z Prahy cesta trvá asi 7 hodin a zpáteční jízdenka stojí 1766 Kč. Ubytování lze v Popradu sehnat ve velice slušných penzionech za dobrou cenu. Ceny se pohybují od 10 do 30 Euro za noc.

Kromě hokeje se můžete těšit i kráse a pohostinnosti tohoto města. Nachází se v podtatranském regionu a je nejrychleji se rozvíjejícím městem Slovenska. Je to město s bohatou historií a jistě má turistovi co nabídnout. Kromě překrásné přírody Slovenského ráje se zde nachází i řada památek nebo aquapark. Neváhejte a udělejte si zajímavý výlet spojený s neobvyklým zážitkem v podání hvězd KHL.