Masters Of Rock 2012

16.10.2013 14:33 - kategorie:

Ochutnejte vynikající slivovici od Rudolfa Jelínka přímo v areálu vizovické likérky a poslechněte si tradiční metalový nářez! Letošní Masters Of Rock představí světové rockové legendy jako Nightwish, Edguy, Stratovarius, ale i Arakain s Lucií Bílou nebo třeba Horkýže Slíže. Prozatím je potvrzených více než 50 českých i zahraničních kapel!

Chyťte za pačesy jedinečnou příležitost a navštivte již desátý ročník největšího rockového festivalu v ČR, který se každoročně koná v areálu likérky ve Vizovicích. Masters Of Rock, to je největší koncentrace zahraničních hvězd a účast nejlepších z české hudební (nejen rocková) špičky! Již od zimního festivalu přibývají na programu další a další české i zahraniční hvězdy, který rozhodně stojí za zhlédnutí i poslech. Pro zájemce je možné nahlédnout do destilérky Rudolf Jelínek, které navazují na více než 400letou tradici, zajistěte si exkurzi.

Na jaké kapely se můžete těšit?

Nightwish – Finská kapela Nightwish se po třech letech vrací do Vizovic, kde představí své nové album Imaginareum. Produkce kapely obsadí VIP parkovací místa několika kamiony s technikou. Půjde jistě o nezapomenutelný zážitek.

Arakain – česká metalová legenda vyrazila v letošním roce na turné s Lucií Bílou. Všechny koncerty byly takřka beznadějně vyprodány, na Masters Of Rock 2012 se ovšem Lucie Bílá s Arakainem objeví znovu!

Že bude program vážně bohatý, o tom není pochyb. Dalšími kapelami, které stojí za zmínku, jsou: Stratovarius, Within Temptation, Edguy, Sabaton, Korpiklaani, Horkýže Slíže, Citron, Škwor, Doga, Visací zámek, Vitacit, z těch méně známých třeba Metropolis, jejíž frontman Jimi Cimbala je zároveň frontonem kapely účinkující v televizních soutěžích jako Hlas Československa, nebo Česko-Slovensko hledá superstar.

Kde se ubytovat? Možno všude, nikoliv však všude na úrovni!

Stejně jako každý rok můžete využít služby campu na fotbalovém stadionu, který nabízí veškeré potřebné služby. Kapacita stadionu není větší než 150 stanů. Neváhejte a v případě zájmu si zajistěte své místo na oficiálních stránkách festivalu nebo na webu SK Vizovice. Stany jsou sice rozeseté nejen po celých Vizovicích, ale i okolo nich. Chcete-li mít ale jistotu, že Váš majetek, auto a stan zůstanou nedotčené, rozhodně se vyplatí připlatit za bezpečné místo v oploceném areálu.

Festivalové centrum Valašského království najdete pouhých 15 km od Zlína v krajině Vizovických vrchů, kam se dlouhá léta sjíždí návštěvníci nejen za mistry kytary, ale i za vynikající kvalitní slivovicí. Nejvýhodnější dopravou je doprava železniční. Pojedete-li z Prahy přes Zlín a Otrokovice, dostanete se vlakem přímo do Vizovic. Doporučujeme však vyrazit o den dříve, jinak nezískáte moc velké šance, abyste si ve vlaku ukořistili místo. Festival ve Vizovicích navštěvuje až 40 000 lidí ročně! Staňte se i Vy jedním z nich!

Do 31. 5. 2012 je poslední možnost zakoupit vstupenky za 1200 Kč, a to například na oficiálních stránkách festivalu. Od června bude cena stoupat, na místě pak pořídíte velice draho.

Kdy? Od čtvrtka – 12. 7. 2012 do neděle – 15. 7. 2012

Kde: Areál likérky Rudolf Jelínek – Vizovice