Mácháč 2011

16.10.2013 14:20 - kategorie:

Opět přichází jeden z nejnavštěvovanějších tuzemských festivalů Mácháč 2011. Již jedenáctý ročník tohoto svátku taneční muziky se tradičně pořádá u břehu Máchova jezera, kde se pravidelně sjíždí až 10 000 návštěvníků. Ve dnech 19.-20.8 se z tohoto místa stane znovu „Česká Ibiza“ jak je právě návštěvníky často přezdíváno. Vystupovaly zde už legendy jako např. Tiesto, Axwell, Carl Cox, Paul van Dyk a další. Letos se můžete opět těšit na opravdovou špičku, jak české, tak zahraniční taneční scény. Představí se např. člen známého projektu SWEDISH HOUSE MAFIA! Sebastian Ingrosso, až z Austrálie dorazí DJ Dirty South a nemůže chybět ani Holandský zástupce, kterým bude letos Richard Duran. Z našich krajánků dorazí např. Michael Burian, Lucca nebo LayDee Jane. Během těchto dnů se dále představí více jak 70 DJ’s.

Vstupenky na tuto výjimečnou akci můžete zakoupit v síti TicketPro http://www.ticketpro.cz.
Cena je v této době 895 Kč, nebo si můžete zakoupit lístek až na místě za 1000 Kč. Ještě je zde možnost zakoupení vstupenky GOLD ALL INCLUSIVE, s kterou můžete čerpat neomezené množství všech drinků, ale pouze v páteční večer. Tato vstupenka má dále výhodu vlastního baru bez čekání, vlastního vchodu a parkovacího místa.

Přemýšlíte jak se dostat na tuto akci? Zkuste se zaregistrovat na stránce http://www.jizdomat.cz/machac-2011, kde si můžete sehnat řidiče, který jede ze stejného místa jako vy, nebo nabídněte právě vaše volná místa v autě někomu jinému.

Ubytovat se můžete v místním kempu Klůček, kde můžete přijet se svým karavanem či stanem, nebo využít i místní chatky s kapacitou od 2 do 4 lůžek. Cena za noc se pohybuje kolem 100 Kč.

Neváhejte a navštivte tento neobyčejný prázdninový mejdan.