Letní slevy 2012 v Miláně

16.10.2013 13:27 - kategorie:

Chcete spojit příjemné s užitečným a dopřát si krásný víkend v Miláně? Léto je období plné nejen příjemných dovolených, ale i výhodných výprodejů. Každou ženu potěší krásná móda, když je však i za levnější peníz, udělá radost přímo dvojnásobnou. A kam se vydat pro módu jinam, než do centra módního průmyslu, Itálie?

Překvapte kamarádky a pořiďte si své módní poklady v mecce módy, zaručeně oslníte! Letní slevy 2012 v Miláně začínají 7. července a pokračují až do konce srpna. Výprodej probíhá po celém městě, některé obchody mají slevy až 70%.

Zlaté srdce módních butiků najdete v Miláně ve čtvrti zvané Quadrilatero d’Oro, ohraničené ulicemi Via della Spiga, Manzoni, Montenapoleone a Sant’Andrea. Ve zlatém obdélníku (jak se dá název čtvrti z italštiny přeložit), najdete módu od nejznámějších módních návrhářů.

Osvědčeným tipem na nákupy je i obchodní dům La Rinascente. V pěti patrech plných módních značek se zabydlely desítky slavných jmen. Najde zde oblečení, kosmetiku nebo obuv či doplňky značek Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Guess, Promod, Benetton, Prada a mnohé další.

Velice výhodnou možností nákupů jsou i outlety, neboli móda z předešlé sezóny. Zajímavé módní úlovky seženete například v obchodním centru Il Salvagente, které leží na západ od Porta Romana. Do centra se dostanete pohodlně některým z autobusů přímo z centra Milána. Slavné módní značky stojí v Milánských outletech takřka pakatel. Pokud máte rádi originalitu, potěší Vás i móda od mladých a originálně laděných značek.

Levný výlet do Milána! Sežeňte si levně i letenky!

Během letních výprodejů můžete na svojí cestě za módními hity ušetřit i za letenky. Nízkonákladové letecké společnosti, provozující lety do Milána létají za výhodné ceny celý rok, během sezóny však nabízejí ještě různé akční ceny.

My jsme pro Vás našli zajímavou nabídku na srpnový víkend v Miláně od 24. 8. 2012 do 27. 8. 2012. Cena za obě letenky (tam a zpět) vychází na příemných 1520 Kč.