Last minute do Řecka včetně letenek a ubytování za 2 736 Kč!

16.10.2013 11:32 - kategorie:

Vydejte se do Řecka po sezóně a ušetřete za letenky nemalý peníz. Akční letenky nízkonákladových leteckých společností vybízejí k cestování za sluníčkem. Levné zpáteční letenky do Řecka pořídíte nyní již od 1692 Kč! Neplaťte zbytečně cestovkám za zprostředkování dovolené a vyražte na vlastní levný last minute do Řecka.

Řecko -> Kréta -> Chania

Rozlehlá exotická země pokrytá olivovými sady si každého podmaní nejen nádhernými plážemi, památkami a úžasnými přírodními scenériemi, ale i svou rozmanitostí ve všech směrech. Ať už se rozhodnete svou dovolenou trávit na severu Řecka, v hlavním městě, přímořském letovisku nebo některém z přilehlých ostrovů, každičká část této země vám zkrátka nabídne něco, čím si vás zcela podmaní. Jednou z nejnavštěvovanějších destinací této okouzlující, historií protkané země, je ostrov Kréta.

Nejnovější a zároveň nejlevnější nabídky leteckých společností vedou do destinace Chania, která se nachází v západní části Kréty 140 km západně od Heraklionu – hlavního města Kréty. V okolí tohoto historií protkaného města se nachází neúrodnější krétská oblast. Díky atmosféře zdejších rybářských vesniček, průzračným písečným plážím, nádherným přírodním skvostům, vynikající řecké kuchyni a kvalitnímu vínu se na Krétu každoročně vydávají tisíce nadšených turistů. Jedním z nejčastěji navštěvovaných míst, kam jezdí turisté do propletených tajemných uliček poznávat místní kulturu, je právě kouzelný přístav Chania.

Romantické Benátky východu, kráska západu
…To je CHANIA

Chania je staré město, jehož hranice obklopují hradby ze 16. století. Zachovalý benátský přístav, který je hlídán starým majákem, pevnost z dávných dob, rozlehlé olivové háje a malebné tajemné uličky, ze kterých čiší tajuplná atmosféra druhého největšího města ostrova, podtrhují výjimečnost a okázalost v očích každého návštěvníka. Po celém městě i okolí je ke zhlédnutí spousta přírodních krás a historických památek. Pro turisty, kteří touží po odpočinku, nabízí Chania ty nejlepší možné podmínky. Relax, křišťálové moře a božský klid = jedním slovem – Chania.

Objevte romantické město Chania v říjnu, kdy se dají výhodné zpáteční letenky na Krétu pořídit již od 1692 Kč. Našli jsme pro vás mimořádně výhodné letenky od nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. Zpáteční letenky lze zakoupit za tuto báječnou cenu s odletem z Bratislavy a přestupem v italském Miláně již na konec října. Své letenky můžete objednávat na oficiálních stránkách dopravce Ryanair – http://www.ryanair.com/cz.

Běžné ceny last minute zájezdů, které nabízí cestovní kanceláře, se na Krétu v období září a října pohybují minimálně okolo 10 000 Kč na čtyři dny pro jednu osobu. Prodlužte si léto a užijte si svůj vlastní levný last minute na Krétě bez cestovní kanceláře.

Ubytování za pouhé 1 044 Kč na 4 noci

Ubytovat se můžete například v hotelu Athinie Hotel, který nabízí výhled na moře z útulného dvoulůžkového pokoje, a to za neuvěřitelnou cenu 1044 Kč na 4 noci. Přesvědčit se, případně objednat ubytování, můžete sami zde: www.booking.com

Podtrženo, sečteno, Váš soukromý levný last minute v Řecku včetně ubytování a letecké dopravy vyjde na pouhé 2 736 Kč, a to včetně zpáteční letenky a ubytování. V porovnání s minimální cenou cestovní kanceláře ušetříte více než 7 000 Kč!