Koncert Miley Cyrus ve Vídni

18.3.2014 10:29 - kategorie:

Fanoušci Miley Cyrus se mohou vydat na její koncert. Nejbližším koncertním místem Bangerz tour je Vídeň. Máme pro Vás tip, kde sehnat vstupenky a jak se dostat co nejlevněji na koncert do Vídně.

Vstupenky na koncert

Vstupenky můžete koupit v prodejní síti Eventim. Zatímco slovenská mutace nabízí vstupenky k prodeji, česká nikoliv. Můžete je tedy zakoupit buď na eventim.sk nebo na rakouskoněmecké mutaci.
Základní vstupenky jsou k dostání za 58,20 €, při aktuálním kurzu tedy za asi 1 600 Kč. VIP vstupenky jsou pak k dostání za 175 € nebo 198 €.

Jak do Vídně

Se Student Agency seženete nejlevnější jízdenky mezi Brnem a Vídní za 390 Kč pro jednu osobu. Termínů je na výběr dostatek. Každý den navíc můžete vybírat z více jak 8 spojů. Pokud zvolíte odjezd z Prahy, vyjde Vás zpáteční jízdenka na 870 Kč. Ještě do nedávna se vyplatila i jízdenka Wien Spezial, po jejím zdražení nemají autobusy SA konkurenci.
Koncert se koná ve Wiener Stadthalle, do které se nejpohodlněji dostanete metrem U6 na stejnojmennou zastávku. Jedna jízdenka na metro stojí 2,10 €.

Foto zdroj: metrocomedy.com