Kanáry a Londýn v jednom týdnu? ANO! 2 500 Kč včetně letenek a ubytování!

16.10.2013 10:48 - kategorie:

Nadělte si pod Vánoční stromeček nevšední dárek. Zpestřete si jeden lednový týden exotickou dovolenou v srdci Kanárských ostrovů se zastávkou v Londýně. Zdá-li se Vám cestování k břehům severní Afriky drahou záležitostí, zapomeňte na předražené nabídky cestovních kanceláří a vyražte, jak se říká, „na vlastní pěst“.

Jak je možné cestovat tak levně? Tuto otázku si jistě klade mnoho turistů využívajících služeb cestovních kanceláří. Běžné letecké společnosti nabízí veškerý komfort, pohodlí a různé výhody, které jsou zahrnuty v poměrně vysokých cenách letenek. Vyzkoušejte cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Jejich letadla sice nejsou luxusní, ale přesto jsou pohodlná a za dopravu zaplatíte zaručeně mnohdy ještě méně, než 50 % z běžné ceny.

Leden je pro mnoho lidí znamením zimy, sněhu, krátkého dne a dlouhých nocí. Jste-li i Vy milovníky cestování a tepla, zpestřete si mrazivý leden pohodovou dovolenou na Kanárských ostrovech. V lednu se zde pohybuje teplota vzduchu přes den v hodnotách vyšších než 20° C, což je v porovnáním s mínusovými mrazy velice příjemnou změnou.

Inspirujte se naším tipem a užijte si do syta levného cestování. Vyhledali jsme pro Vás nejlevnější možné letenky od nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. Rozhodnete-li se například pro dovolenou v termínu od soboty 14. 1. 2012 do 19. 1. 2012, poletíte z Brna přímo do Londýnského Lutonu za úžasnou cenu. V Londýně Vás čeká přestup na spoj, který Vás dopraví rovnou na letiště Fuerteventura, odlétá ovšem až 15. 1. 2012 po 13. Hodině. Můžete tak strávit více jak půl dne v Londýně. Zmíněný spoj Vás v odpoledních hodinách dopraví přímo na Kanárské ostrovy. Míst, které můžete navštívit na ostrovech a zpestřit si tak pohodový týden, je skutečně mnoho.

Nemusíte ani složitě shánět ubytování. Vybrali jsme pro Vás jedno z nejlevnějších, které si může dovolit opravdu každý. Bungalows Castillo Beach nabízí krásné pokoje v kanárském stylu s vlastní terasou v blízkosti Castillo Beach. Třílůžkový pokoj seženete již od 23 Eur za noc. Snadno si můžete spočítat, že cena za jednu osobu na celé 4 noci vyjde tedy v přepočtu na pouhých 780 Kč (podle stávajícího kurzu).

Nyní už si můžeme společně spočítat cenu dopravy.

Letenka Brno -> Londýn 10,64 Eur (272 Kč)
Letenka Londýn -> Fuerteventura 21,01 Eur (537 Kč)
Letenka Fuerteventura -> Londýn 21,01 Eur (537 Kč)
Letenka Londýn -> Brno 12,86 Eur (328 Kč)
Celkem: 65,52 eur (1 675 Kč)

Cesta Vás tedy bude stát 65,52 Eur, v přepočtu tedy přibližně 1 675 Kč. Přičteme-li ubytování, dostaneme se na úžasných 2450 Kč za týden dovolené, navštívíme přitom Londýn a odpočineme si v teple exotických Kanárských ostrovů. No řekněte, nestojí to za to? Tak neváhejte i Vy objednávejte letenky!