Jeden z nejžádanějších DJ’s světa v Brně

16.10.2013 10:40 - kategorie:

Ano, je to tak. Po loňském úspěchu s nekončícím aplausem z vyprodané pražské Tesla arény se jeden z nejžádanějších světových Dj‘s – David Guetta, autor skvělých tanečních hitů, jako jsou Memories, One Love, Gettin‘ Over You, Sexy Bitch a spousty dalších, vrací opět k nám, a to rovnou do multifunkčního pavilou P na výstaviště do Brna. V rámci ČR, Slovenska a Rakouska představí v prosinci na jediném letošním koncertě jedno z nejočekávanějších tanečních alb tohoto roku, v pořadí své páté – Nothing But The Beat.

První, dosud představený song tohoto alba, vzal ihned útokem první příčky hitparád. Na novém albu spolupracovalo celkem 17 světoznámých hudebníků, jako jsou Usher, Akon, Flo Rida, Taio Cruz, Timbaland, Snoop Dogg a další.

David Guetta je nejen jedním z nejznámějších francouzských DJ’s, ale i producentem a remixérem. Od vydání svého prvního singlu Up 1 Way prodal více jak 2 miliony alb a 3,5 milionu singlů. Spolupracuje s nejznámějšími umělci světového showbyznysu, momentálně připravuje alba pro Madonnu a Rihannu.

Vstupenky na velkolepou brněnskou show jsou v předprodeji již od 27. 9. 2011. Prvních 1000ks je v prodeji za pouhých 795,- Kč, následně se cena vstupenek v předprodeji zvyšuje každého půl měsíce. Do 31. října můžete vstupenky stále pořídit za pouhých 895,- Kč, v listopadu cena stoupne na 995,- Kč za kus a do poloviny prosince, přesně do 15. 12. je již cena za vstupenku 1 195,- Kč. Přímo na místě přitom 16. 12. 2011 zaplatíte 1 400,- Kč, takže se předprodej vstupenek stále vyplatí. Pro fanoušky, kteří si touží koncert Davida Guetty užít skutečně naplno a s veškerým komfortem jsou v prodeji od 1. 11. 2011 vstupenky na VIP terasu za 1950,- Kč a vstupenky GOLD ALL INCLUSIVE za 2 850,- Kč, kde je v ceně zahrnuta neomezená konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů.

Jak se dostat na výstaviště? Pokud jedete z brněnského hlavního nádraží, doveze Vás až na místo tramvaj č.1. V případě, že jedete z Prahy hl. n., se Student Agency se dostanete do Brna a zpět za od 300 Kč. Vlastníte-li ale InKartu od ČD, můžete se dostat za stejnou cenu vlakem. Pro studenty nabízí In-Karta jednosměrnou jízdu již od 120 Kč. Pokud máte ovšem možnost vyrazit autem a nejedete sami, nemá tento druh dopravy konkurenci. Například jestliže máte naftový vůz s přibližnou spotřebou 6,2l/100 km, utratíte za cestu přibližně 357 Kč. V případě, že pojedete čtyři, zaplatí jednotlivec přibližně pouhých 90 Kč.