Gardaland

Gardaland – italský zábavní park – letenky 518 Kč

26.3.2014 14:31 - kategorie:

Jeden z největších zábavních parků navštivte s letenkami z Prahy! Gardaland naleznete u jezera Lago di Garda nedaleko letiště v Bergamu, kam se dopravíte za pár kaček s Wizz Air.

Letenka do Bergama

Do Bergama se dopravíte přímými lety z Prahy. Wizz Air létá na lince každé pondělí, středu, pátek a neděli. Od půlky května 2014 do konce měsíce je však letiště mimo provoz a lety jsou směřovány na Malpensu.
Nejlevnější letenky do Bergama seženete už za 518 Kč! Dnes 26.3. platí totiž pro všechny v klubu Wizz Air Discount Clubu sleva 20%.
Pokud členy klubu nejste, už při cestě ve dvou se Vám zakoupení tohoto klubu vyplatí, navíc pokud si sami WDC koupíte, může s Vámi letět i dalších 9 spolucestujících za zvýhodněnou cenu. Více o členství se dozvíte v článku na našem sesterském portálu.

Letenku na víkend 20.6. – 23.6. koupíte za 518 Kč:
Letenky Gardaland

Gardaland

Z letiště se na vlakovou stanici do Bergama dopravíte autobusy ATB. Jízdenka vyjde na 2,1€
Vlakem jeďte až na stanici Peschiera del Garda, odkud Vás kyvadlový vláček dopraví přímo k bráně parku. Zpáteční jízdenka na vlak pro 2 z Bergama vyjde na 32,6€, na jednoho tedy přibližně 424 Kč. Vstupné a otevírací dobu zjistíte na oficiální stránce parku.