Celé léto po Rakousku již od 1026 Kč

15.10.2013 14:22 - kategorie:

Rakouské železnice připravili jako každým rokem výhodnou jízdenku pro mladé cestující do 26 let. Projeďte se malebnými krajinami rakouských Alp, rakouskými velkoměsty nebo jenom venkoven již od 1026 Kč.

Nevíte kam letos na dovolenou? Je Vám do 26 let? Nedostanete dovolenou v kuse ale jen po pár dnech a nechce se Vám trmácet se až k moři? Potom právě pro Vás je určena nabídka rakouských drah Sommerticket.

Tato jízdenka je platná v období od 2. července do 11.záři 2011 a platí pro všechny druhy rakouských vlaků včetně příplatkových (především RailJet). S jízdenkou můžete jezdit neustále ve  všední dny mezi 8 a 24 hodinou, o víkendech a rakouských státních svátcích potom po celý den.

Cena pro tento rok byla stanovena na 1 026 Kč pro cestující do 20 let, 1 815 Kč pro cestující mezi 20 a 26 lety. Pro zakoupení jízdenky je nutné vlastnit IN kartu českého dopravce ČD, kterou se musíte v případě kontroly jízdenky Sommerticket prokázat.

Na jedinou jízdenku tak můžete vykonat neomezené množství cest a během její platnosti bez jakýchkoliv formalit vycestovat z a zpět do ČR. Pro cestu z a do České republiky zaplatíte jízdné dle podmínek Českých drah a můžete cestovat i ve všední dny mezi 24 a 8 hodinou.