Akční letenky Praha – Bangkok! Navštivte město andělů

15.10.2013 13:38 - kategorie:

Také Vás láká exotika a chcete na dovolené zažít něco neotřelého? Přestaňte snít a přečtěte si náš tip! Už za pár týdnů se můžete vydat do města andělů – thajského Bangkoku! Sežeňte si letenky za akční ceny.

Thajsko a Bangkok

Hlavní město Thajska je oficiálně nazýváno Krung Thep, ale celý svět jej zná pod jménem Bangkok. V překladu jméno znamená Město Andělů.

Metropole čítající deset milionů obyvatel je moderní, blýskavá, okouzlující a zároveň Vás dokáže překvapit chaosem, nepořádkem a zanedbaností ve svých postranních uličkách. Bangkok najdete přibližně 20 km daleko od thajského zálivu.

Bangkok – město plné zážitků

Thajsko je země bohaté historie a nádherné přírody s velkým množstvím fascinujících historických památek. V Bangkoku na Vás čeká takřka neomezené množství zážitků. Jedním z oblíbených míst je největší akvárium v Asii zvané Ocean World.

Pokud jste obdivovatelé historie, určitě navštivte královský palác. Uvnitř této budovy je umístěn i Chrám smaragdového Buddhy, jenž je považován za nejvýznamnější chrám v celém Thajsku. Také nejstarší thajský chrám se nachází v blízkosti paláce. Jeho jméno je Wat Pho a uvnitř najdete 46 metrů dlouhou sochu Buddhy. Celý chrám slouží jako centrum vzdělávání a je nejstarší univerzitou v zemi.

Mezi další místa, stojící za vidění, se určitě řadí palác Vimanmek, chrám Wat Arun, Wat Saket nebo Khaosan road.

A rada na závěr? Rozhodně si nenechte ujít typickou thajskou kuchyni. Chutné pokrmy je možné zakoupit běžně na ulici, v kouzelných grilovacích zahradách nebo i v thajských restauracích.

Letenky Praha – Bangkok levně

Zpáteční letenky do Thajska jsou běžně k zakoupení za cenu okolo 30 000 Kč, proto nadšení cestovatelé zajisté ocení promo nabídku od Českých Aerolinií platnou až do 27. 10. 2012. Za akční cenu 12 690 Kč je možné odletět do Thajska v některém z termínů od 23. 8. 2012 až do 26. 12. 2012.

I když je nabídka platná už od srpna, více vyplatí se počkat na odlet až do listopadu. Až do konce října totiž počasí v Thajsku ovlivňuje jihozápadní monzun, který přináší větší množství dešťových přeháněk. Ty způsobují velkou vlhkost vzduchu.