3 říjnové dny v Londýně za 3 tisíce se vším všudy

15.10.2013 12:17 - kategorie:

Navštivte britskou metropoli na 3 podzimní dny a objevte krásy věhlasného historického města. Každoročně se Londýn umisťuje v žebříčku nejvíce navštěvovaných měst na předních pozicích. Není se čemu divit, podívejte se, co všechno se dá v Londýně navštívit a přečtěte si více informací o tomto městě na našem webu zde a nechte se inspirovat naším finančně velice zajímavým tipem na výlet.

Zapomeňte na celodenní maratony v autobusech, které Vás dopraví do Londýna ještě za větší cenu než letadlo. Přesvědčte se sami: u nízkonákladové společnosti WizzAir se letenky v říjnu dají sehnat už za 539 Kč. Např. termín 9. října Praha – Londýn Luton: 6:00-7:00 – 539 Kč, zpáteční: 11. října Londýn Luton – Praha: 20:25-23:10 – 539 Kč, dohromady tedy cesta pro jednoho 1078 Kč a jsme 3 dny v Londýně.

Podívejte se na letenky Wizz Air

Podívejme se teď pro srovnání na autobus. Ceny se u celé řady dopravců pohybují kolem 1 000 Kč za jednosměrnou jízdenku. A místo hodiny v letadle sedíte v autobuse celý den.

www.onlinebus.cz.

S ubytováním v Londýně to není vůbec nic složitého, je tu nespočet ubytoven, hostelů i hotelů a záleží jenom na Vás, který bude splňovat právě Vaše požadavky. Cokoliv o ubytování můžete hledat ZDE.  Cenově se pohybují od 15 do 60 eur za dvoulůžkový pokoj, což vychází průměrem 500 Kč na jednoho. V termínu, který byl navržen u letenek, bychom zde strávili dvě noci, takže už jsme i s letenkami na 2000 Kč. Zbylou tisícikorunu budeme potřebovat na dopravu po městě, na vstupenky na různé prohlídky, na jídlo a pití. Konečná částka je 3000 Kč, záleží jenom na Vás, lze ještě víc ušetřit, ale i více utratit za větší komfort, toto jsou pouze průměrné ceny.