SkyExpress

14.10.2013 12:20 - kategorie:

Společnost Sky Express je ruskou nízkonákladovou společností, která má své sídlo v Moskvě. Společnost se zaměřuje zejména na vnitrozemské lety v rámci Ruska. Svou základnu má společnost rozloženou na mezinárodním letišti v Moskvě – Vnukovo.

Sky Express je poměrně nová aerolinka na trhu nízkonákladových společností. Založena byla v roce 2006 s tím, že první letadlo stouplo k obloze rok následující. ,což je druhý rok fungování této nízkonákladové společnosti, přepravila společnost přes 107 000 pasažérů.

Sky express se přidal také k těm nízkonákladovým společnostem, které nabízejí pro své věrné zákazníky speciální program. U Sky express se jedná o program Everybody Flies, díky kterému mohou ,,nejlétavější“ zákazníci čerpat řadu výhod.

 

Aerolinka nenabízí občerstvení během letu zdarma, což je naprosto normální u nízkonákladových společností. Nicméně cestující si mohou občerstvení dokoupit během letu na palubě letadla. Vybrat si zde můžou z široké škály nápojů a menších jídel.

EVROPA: Moskva (VKO), Jekatěrinburg (SVX), Kazaň (KZN), Petrohrad (LED), Soči (AER), Perm (PEE), Vladikavkaz (OGZ), Istanbul (IST)
ASIE: Tel Aviv (TLV), Dubai (DXB), Jerevan (EVN)

IATA kód: XW

Internetová adresa: http://www.skyexpress.ru

Adresa:
Sky Express
Airline OFFICE
Tsentralnaya Ul. 2
Settlement of Vnukovo
Moscow 119027
Russia