Hotely Tunis

15.10.2013 11:59 - kategorie:

Hotel Le Pacha

Hotel Le Pacha se nachází v centru města Tunisu. Jeho velkou výhodou je snadný přístup k letišti a vlakovému nádraží. V celém objektu je Wi-Fi připojení k internetu. Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, satelitní TV a vlastní koupelnou. Zákazníkům je nepřetržitě k dispozici recepce a na požádání zajišťuje dopravu na letiště. U rezervací na 7 a více nocí jsou letištní transfery k dispozici zdarma.

Návštěvníci hotelu mohou využít služby restaurace Le Calife, která je též otevřena 24 hodin denně. Podává se směs tuniské a mezinárodní kuchyně, každé ráno se můžete těšit na snídani formou švédského stolu. V hotelu je samozřejmostí 24hodinová pokojová služba. Pro hosty přijíždějící automobilem je připraveno bezplatné parkoviště. Letiště Tunis Carthage je 10 minut jízdy od hotelu.

Poloha

Le Pacha se nachází v centru města Tunis v blízkosti letiště. Výhodnou pozici neméně podtrhuje skvělý přístup k místním obrovským tržištím v Medině. Nedaleko je zájemcům k dispozici Zoologická zahrada v Tunisu, Stadion Chedliho Zouitena a Chrám El Menzah. Dalšími zajímavými místy jsou Náměstí 7. listopadu a Katedrála sv. Vincence z Pauly.

Charakter hotelu

V hotelu Le Pacha je nepřetržitě k dispozici recepce s rozšířenými službami a personál se znalostí několika jazyků. Hotel disponuje obrovskými prostory pro zvláštní události, jejichž součástí jsou konferenční místnosti a malé zasedací místnosti. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátový internet (za příplatek). Hotel podává každé ráno zdarma snídaně. Hosté mají možnost omezeného parkování zdarma, kterou mohou využít do vyčerpání volných míst. V hotelu je dále k dispozici například prádelna. V hotelu jsou k dispozici prostory vyhrazené pro kuřáky.

Pokoje

K vybavení koupelny patří:

 • vana se sprchou
 • bidet
 • toaletní potřeby zdarma
 • vysoušeč vlasů

V celém hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Na pokojích je k dispozici telefon s přímým voláním a televize s nabídkou satelitních kanálů. Pokoje s klimatizací rovněž nabízejí závěsy či žaluzie. Na vyžádání jsou k dispozici dětské postýlky.

Hotelová zařízení

Klimatizace, výtah, konferenční místnosti, pohostinství při akcích, telefon, vlastní koupelna, toaletní potřeby zdarma, fén, klimatizované veřejné prostory, prací příslušenství, bezplatná snídaně, směnárna, parkování (zdarma), bezpečnostní schránky – recepce, otevíratelná okna, kolébky (pro děti) k dispozici, poslíček/sluha, přímé telefonické spojení, parkoviště (bezpečné), kombinace sprchy a vany, prostory vyhrazené pro kuřáky, zajišťování zájezdů a vstupenek, televize – satelit, bezdrátový přístup k Internetu – za poplatek, omezené parkování (zdarma)

Ceny (ceny jsou za pokoj za 1 noc.):

Pokoj Počet osob Cena
Dvoulůžkový s manželskou postelí 1 € 32
Dvoulůžkový s manželskou postelí 2 € 50
Třílůžkový – Polopenze v ceně 1 € 52
Dvoulůžkový s manželskou postelí – Polopenze v ceně 1 € 52
Jednolůžkový – Polopenze v ceně 1 € 52
Jednolůžkový – Plná penze v ceně 1 € 62
Dvoulůžkový s manželskou postelí – Polopenze v ceně 2 € 68
Třílůžkový 3 € 70
Dvoulůžkový s manželskou postelí – Plná penze v ceně 2 € 88
Třílůžkový – Polopenze v ceně 3 € 100
Třílůžkový – Plná penze v ceně 3 € 130


Důležité informace:

   

 • V celém objektu jsou zakázána domácí zvířata.
 • Podmínky se však mohou měnit podle typu pokoje, je též důležité zkontrolovat rovněž popis pokoje.

Storno podmínky:

 • Při registraci, odhlašování z hotelu nebo při poskytnutí služby jsou účtovány následující poplatky nebo zálohy.
 • Bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách: 8 TND (za 1 hodin; konkrétní ceny se mohou mírně lišit)
 • Bezdrátové připojení k internetu na pokoji: 8 TND (za 1 hodin; konkrétní ceny se mohou mírně lišit)
 • Výše uvedený seznam nemusí být úplný. Poplatky a zálohy mohou podléhat zdanění nebo se průběžně měnit.

www.lepacha.com.tn