Hotely Malta

15.10.2013 11:49 - kategorie:

Granny’s Inn hostel

Granny’s Inn hostel se nachází na Maltě. Je situován do nejvyhledávanější turistické oblasti v této lokalitě. I přes jeho velice lukrativní polohu je stále přijatelný svými cenami. Jedná se o rodinný podnik. Díku tomu je zde příjemná atmosféra a méně náročný turista se zde může cítit jako doma. Hotel zaměřen především na mladou klientelu, i když je omezen pravidlem přijímání turistu minimálně 20 let starých.

Hostel je držitelem ocenění BEST HOSTEL IN MALTA 2008 & 2009.  V tomto hostelu se setkáváme z mnoha nadstandardními službami, s kterými se normálně v této kategorii vůbec nesetkáme. Jednou z výhod, kterou jistě ocení každý je možnost domluvit si odvoz přímo z letiště za snížené ceny. Přímo v hostelu potom máme k dispozici další užitečné vybavení jako je wi-fi připojení, dva počítače s připojením k internetu, bezpečnostní schránky, televize na každém pokoji, společná kuchyňka nebo třeba telefon na recepci. Hotel se také přizpůsobuje studentům nejen cenovou politikou ale tam vybavením na každém pokoji. Mezi základní vybavení jednotlivých pokojů kromě běžného vybavení jako je postel a podobně, patří například studijní stůl s dalšími potřebami nebo také kávovar.

 

Ceník jedné noci + snídaně:


Single Double/2-Bed Private 3-Bed Private Shared Dorm
Leden – Duben’11 18 € 40 € 52 € 12 € na osobu
Květen – Červen ’11 21 € 26 € N/A 15 € na osobu
Červenec – Říjen’11 26 € 52 € 66 € 18 € na osobu
Listopad – Prosinec ’11 18 € 40 € 52 € 12 € na osobu

 

 Celkové hodnocení tohoto ubytování je velmi kladné, jelikož nám nabídne mnoho služeb, které nejsou příliš obvyklé v této cenové skupině. Pro mluví určitě poloha, vše je na dosah ruky.  Můžeme se dobře pohybovat po okolí díky autobusové zastávce v blízkosti hostelu nebo můžeme využít taxi služby. Takže pokud se chystáte na Maltu a hledáte levné a přitom příjemné ubytovaní na dobré úrovni je pro Vás Granny’s Inn hostel jednou z dobrých možností.