Hotely Ibiza

15.10.2013 10:46 - kategorie:

Díky celosvětové vyhlášenosti tohoto španělského ostrova jsou možnosti ubytování pochopitelně velmi rozsáhlé. Budeme se vám snažit doporučit ty cenově dostupnější, tak aby cena hotelů korespondovala s názvem webu, ovšem pro náročnější zákazníky uvedeme i pár hotelů, které nabídnou větší dávku luxusu.

Budete-li chtít jet na levnou dovolenou, ostrov Ibiza pro vás bude v tomto směru výzva, neboť se jedná o jednu z nejdražších dovolenkových lokací vůbec. To je dáno hlavně tím, že na ostrov se vydává hlavně bohatší anglosaská společnost, ovšem do přijatelných díky našemu webu se můžete dostat na příjemně vyhlížející částku.

Záleží také na tom kdy na Ibizu chcete vyrazit. Je logické, že v sezoně budou náklady s dovolenou spjaté o něco větší, než při návštěvě mimo hlavní sezonu. Důležitý je také účel vaší návštěvy. Jsou-li to přírodní krásy nebo dovolená s rodinou, je zřejmě lepší jet mimo sezonu. Jednak se vyhnete velkým davům, teplo stále bude a dostane se vám i příjemnějších cen. Pakliže chcete s přáteli vyrazit do víru nočního života na tomto ostrově a navštívit vyhlášené taneční kluby a nasát tamní atmosféru, budete muset vyrazit v hlavní sezoně v červenci či v srpnu, ovšem budete muset počítat s daleko vyššími výdaji. Pro takové cestování je ideální ubytování bez stravy, ovšem o takové ubytování je veliký zájem, neboť pro mladé lidi je to při způsobu trávení dovolené na Ibize ideální. (večer v klubu, přes den se vyspává).

OK Hostel

Web: www.ok-hostel.ibiza4all.com/

Adresa:

Soledad Street 30

San Antonio, Ibiza

Balearic Islands

Spain

Cena za noc:      Sezona – od 24,40 EUR

(1 osoba )            Mimo sezonu – 9 EUR

Cenově dostupné ubytování a nový koncept hostelů, kdy ubytovny jsou do kilometru vzdáleny od hlavní recepce. Hostel se nachází v samém centru San Antonia a je obklopen bary, restauracemi a zejména vedle legendární noční scény West End. Další 2 km od hostelu je kluby Eden a Es Paradis. Opět cca 10 minut pěšky  od hostelu se nachází slavná kavarána Café del Mar a Savannah a hlavně se OK Hostel nachází blízko pláže.

V blízkosti naleznete i široké sportovní vyžití mountain biking (kolo se dá za poměrně slušnou cenu půjčit v centru San Antonia), dále pak trekking, jóga, samozřejmostí je potápění, surf, wakeboarding, plachtění atd.

OK Hostel se se skládá z 38 hotelových pokojů, vybavených vcelku moderním nábytkem, čili představíte-li si hostel jako ten ze stejnojmenného hororu, budete velmi mile překvapeni.  V pokoji je také k dispozici koupelna, TV a klimatizace + bezpečnostní skříňky, které jsou k dispozici na recepci, která je 24 hodin k službám.

Apartamentos club Maritim (GPS HOTELS)

Web: www.clubmaritim-ibiza.com

Adresa:

Club Maritim

C/ Madrid 16, Port d´es Torrent

San Antonio Bay

San Josep de Sa Talaila

Balearic islands, 07830 – Spain

Telefon:              +34 971 34 07 50

Cena za noc:      Sezona – od 20 EUR

(1 osoba )            Mimo sezonu – 10 EUR

Apartamentos club Maritim se nachází v klidné části zálivu San Antonia. Je vzdálen zhruba 500 metrů od moře a celkově apartmány působí velmi příjemným dojmem. V roce 2006 byla budova nově zrekonstruována a dostalo se ji velmi příjemného vzhledu. V okolí hotelu se nachází velké množství nejen sportovních aktivit. Navíc přímo u hotelu je autobusová zastávka do centra San Antonia.

Co se pokojů týče disponuje club Maritim buď jednopokojovým studiem nebo apartmány, které jsou velmi slušně vybaveny. Nalezneme tam gauč, kuchyňku, ledničku, klimatizaci, trezor, satelitní televizi, telefon, samozřejmostí je koupelna či sprchovací kout, dále pak balkon s výhledem a zahradu.

Navštívit můžete i intergrovanou restauraci, či si zajít na jídlo do četných přilehlých restaurací.  Club má také svůj bufet, snack bar, bazén s koutkem pro děti, sluneční terasu s lehátky, fitcentrum, můžete si zahrát stolní tenis, normální tenis na přilehlých kurtech, menší hřiště na fotbal a hřiště na volejbal.

Co se služeb týče, tak si zde můžete na recepci vyměnit peníze, k dispozici je bezpečnostní schránka, půjčovna automobilů a motorek, možnost organizovaných výletů, objednávka taxi. Recepce je otevřena po 24 hodin.

Hotel Club Cala Tarida Ibiza (GPS HOTELS)

 

Web: www.clubcalatarida-ibiza.com

Adresa:

Club Cala Tarida

C/ Plaza del Mar, s/n,

Cala Tarida,

San Josep de Sa Talaila (Ibiza), Islas

Baleares, 07830 – Spain

Telefon:              +34 971 80 62 68

Cena za noc:      Sezona – od 26 EUR

(1 osoba )           Mimo sezonu – 15 EUR

Hotel se skládá ze čtyř bloků, které jsou obklopeny krásnou zahradou. Při vstupu do hotelu uvidíte ihned recepci, restauraci s barem a hned vedle můžete zajít do klubovny, která má taktéž svou recepci. Bláž máte od hotelu takřka na dlani, nebo Cala Tarida beach se nachází pouhých 100 metrů od hotelu. Navíc u hotelu staví autobus, se kterým se můžete svést ke křišťálově čistým vodám Cala Compte, či Cala Bassa, což jsou tamní pláže.

Pokoje mají standardizované vybavení. Samozřejmostí je nastavitelná klimatizace, kompletní koupelna, satelitní televize, telefon a v neposlední řadě máte k dispozici i balkon.

Co se zařízení hotelu týče, k dispozici jsou v areálu hotelu 3 bazény. Jeden pro dospělé, jeden dětský bazén a relaxační bazén. Využít můžete i solárium, půjčit se lehátka, slunečníky, využít sportovní hřiště, dětské hřiště, stolní tenis nebo například tělocvičnu jacuzzi.

V hotelu můžete také využít restauraci, kde vám kuchaři nabídnou svou cooking show. Výběr je zde z řady mezinárodních jídel. Bar, jak bylo výše zmíněno se nachází v lobby nabízí všechny druhy nápojů a koktejlů.

Recepce je pochopitelně k dispozici po 24 hodin. Poskytuje možnost výměny peněz, základní lékařskou službu, máte zde možnost si vypůjčit motocykly, na recepci vám zavolají taxi, umožní úschovu cenností v trezoru a můžete si zde koupit i nějaké upomínkové předměty.

Hotel Costa Sur

Web: www.hotelcostasur-ibiza.com

Adresa:

Hotel Costa Sur

C/Es Caló, 87,

San Antonio Bay,

San Josep de Sa Talaila (Ibiza),

Baleares, 07830 – Spain

Telefon:              +34 971 34 32 50

Cena za noc:      Sezona – od 25 EUR

(1 osoba )            Mimo sezonu – 15 EUR

Hotel Costa Sur se nachází zhruba 400 metrů od pláže Xincó a zhruba půl hodiny chůze vás bude stát cesta do centra města. V blízkosti hotelu najdete velmi širokou škálu zábavy. Můžete využít celou řadu sportů jako windsurfing, parasailing, vodní lyže nebo jízda na katamaránu.

Co se nabídky pokojů týče, jsou zde jednopokojové, nebo  4 pokojové apartmány, vybavené  televizí s například hudebními kanály, koupelnou, vysoušečem vlasů, telefonem a samozřejmostí je balkon.

Co ovšem dělá hotelový komplex nejzajímavějším je bazén, který obsahuje dva bazény pro dospělé a jeden pro děti. K dispozici je rovněž sluneční  terasa, kde se můžete nerušeně slunit na lehátkách a na dohled je i dětské hřiště.

V hotelové restauraci se podává velmi bohatý mezinárodní bufet, k dispozici také snack-bar, TV se satelitním příjmem a k dispozici po celý den je i občerstvení. Využít můžete také fitnes centra a multi-sportovní dráhy.

Recepce je vám  k dispozici po celých 24 hodin, k dispozici rovněž máte půjčovnu automobilů, motocyklů, můžete využít i recepčního trezoru.

Hotel Piscis Park

Web: www.grupoplayasol.com

Adresa:

Hotel Piscis Park

Avda, Portmany No1

San Antonio de Pormany, 07820

Spain

Telefon:              +34 971 80 42 39

Cena za noc:      Sezona – od 20 EUR

(1 osoba )            Mimo sezonu – 12 EUR

Hotel Piscis Park se nachází přímo v centru San Antonia,  naproti nádherné romantické zátoce. Navíc je hotel cca 150 metrů od pláže. Několik málo minut chůzí od hotelu je nábřeží  a přístav odkud se za pomoci lodí, či trajektu můžete dostat na další krásné pláže.

Centrum města  odtud máte také jako na dlani. Můžete navštívit celou řadu nejrůznějších obchůdků, butiků, barů, restaurací a pochopitelně také nočních klubů v čele s vyhlášenými Es Paradis a Eden.

Pouhých 300 metrů od hotelu je k dispozici zastávka veřejné dopravy. V blízkosti hotelu můžete navštívit známou kavárnu Café del Mar nebo Mambo, které jsou populární hlavně mezi mladými lidmi. Celé okolí hotelu je ideální místo pro relaxaci a odpočinek

Budova hotelu nabízí na 366 pokojů, které jsou rozloženy do 6 pater. Hotel je praktičtější spíše pro mladé lidi. Zařízeny jsou velmi prakticky. Mezi výbavu patří standardizované vybavení jako klimatizace, trezor k pronajmutí, terasa. Hotel dále nabízí svou restauraci, snack-bar, kavárna, bazén nebo recepce otevřena po 24 hodin. Vypůjčit si zde můžete automobil, motocykl a využít můžete i internet v hotelu.