Hotely Casablanca

15.10.2013 10:28 - kategorie:

Moroccan House Hotel

Tento hotel je jeden z mála svého druhu, a to především díky svému úchvatnému architektonickému stylu. Moroccan House se nachází v centru města, tím je v těsné blízkosti mnoha hlavních turistických atrakcí, obchodů a úctyhodných památek. Luxusní stylový hotel Moroccan House má deset pater s celkovým počtem 46 pokojů různých kategorií včetně 5 apartmánů.

Čistě marocká architektura dodává hotelu kouzelný orientální nádech. Celkově je možné ubytovat až 110 lidí. Pokoje jsou vybaveny postelemi, baldachýny, satelitní TV, topením, klimatizací, koupelnou s vanou a veškerým příslušenstvím. K dispozici je zájemcům i trezor. Stravování je možné ve třech restauracích zařízených v podobě typických marockých místností. K dispozici je též konferenční místnost s kapacitou až pro 120 osob.

Vybavení:

Obecné:

klimatizované veřejné prostory, 5 apartmánů, výtah, konferenční centrum, nekuřácké prostory, restaurace

Pokoje – příslušenství:

Kabelová/satelitní TV, fén, lednice, pokojový trezor, mini bar, vana, sprcha, dětská postýlka, telefon, balkon

Služby:

Fitness klub, vícejazyčný personál, osobní parkování, zdravotnická pomoc k dispozici, směnárna, pokojová služba, praní prádla, masáž, parní lázeň

Služby pro firemní a společenské akce:

24hodinová recepce, audiovizuální zařízení

Elegantní marocký House Hotel se nachází v živém exotickém centru města, se snadným přístupem do Starého města Casablanca. Tento sofistikovaný, domácí hotel byl vybaven v duchu typického marockého designu a nabízí komfortní ubytování, tradiční pohostinnost, dobré jídlo a relaxační zařízení. Jen 100 metrů od hotelu se nachází centrum staré Mediny a nákupní centrum. Tříhvězdičkový hotel Moroccan House je luxusním útočištěm pro páry a rodiny s dětmi. Prostorné pokoje s moderním vybavením zařízené v jedinečném stylu jsou kouzelným zpestřením pro každého návštěvníka toužícího po tom pravém orientu. Letiště Casablanca se nachází pouhých 30 km od hotelu.

1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
Pokoj 545 Dh 664 Dh 839 Dh
Set 857 Dh 1064 Dh 1264 Dh
Snídaně 59 Dh 958 Dh
Oběd / večeře 159 Dh 1578 Dh

Tipy na výlety:

Hotel Moroccan House má ideální polohu pro návštěvu Mohammed V. Place a Parc de la Ligue Arabe, v jehož blízkosti se nachází Cathedrale Sacre Coeur a světoznámá mešita Hassan II.

Důležité:

Za ubytování dalších osob mohou být požadovány dodatečné poplatky, jejichž výše se řídí pravidly hotelu.  Při registraci se hosté musejí prokázat úředně vydaným identifikačním dokladem.  Pro případné vedlejší poplatky je při registraci vyžadováno ověření totožnosti na základě dokladu s fotografií a údaje kreditní karty nebo peněžní záloha v hotovosti. Zvláštní služby mohou být omezeny aktuální nabídkou při registraci a mohou za ně být vyžadovány další poplatky. Nelze zaručit, že budou dostupné.  Hotel umožňuje uhradit další poplatky účtované hostům za dodatečné služby poskytnuté během pobytu prostřednictvím následujících platebních karet.

www.moroccanhousehotels.com