Primark

Primark blízko českých hranic

24.10.2013 14:24 - kategorie:

Pokud jste si zamilovali britskou módu, máme pro Vás tip, kde najít jeden z nejznámějších britských řetězců s levným oblečením – Primark.
Pokud se Vám nechce cestovat do Londýna, abyste nakoupili za minimální peníze funkční a stylové oblečení, vydejte se do Rakouska, nedaleko českých hranic byl v minulém roce totiž otevřen první Primark v Rakousku.
Konkrétně se jedná o nákupní centrum G3 Shopping Resort Gerasdorf.

Doprava za nákupy

Ačkoliv máte možnost cestovat do Vídně hromadnou dopravou (návod naleznete v našem předcházejícím článku) a následně využít bezplatné autobusové linky, která Vás zaveze z vlakového nádraží ve Floridsdorfu přímo k nákupnímu centru, je pohodlnější cestovat autem.
Z České republiky se vydáte na Brno, odkud budete pokračovat k rakouským hranicím na Mikulov. Dále po silnici směr Vídeň, přes Poysdorf, za kterým se napojíte na dálnici A5, která Vás dovede až k jejímu sjezdu na S1, u kterého leží zmíněné obchodní centrum. Pro cestu potřebujete rakouskou dálniční známku – její cena je 8,30 € a platí 10 dní.

Freeport Hatě

Pokud Vás dostatečně neuspokojí nákupy v Rakousku, můžete zavítat také do českého Freeportu Hatě. Z Gerasdorfu se vydejte po S1 směr Stockerau a následně S3 Hollabrun, Freeport leží přímo za hranicemi.