Polski Bus

Polski Bus – jízdenky do Polska

2.12.2013 10:59 - kategorie:

Přemýšlíte jak se co nejlevněji dopravit do Polska? Využijte služeb polského dopravce PolskiBus.com. Dopravce využívá při prodeji jízdenek systém tarifů jako nízkonákladové aerolinky, proto se můžete dopravit do polských měst už od 6 Kč za jednu jízdenku.
Polski Bus provozuje z Prahy 2 linky na trasách:

  • P4 – Praha – Wroclaw – Lodz – Warszawa
  • P13 – Praha – Wroclaw – Poznaň – Bydgoszcz – Gdaňsk

Na každé trase provozuje denně 2 linky. Do polské Wroclawi, která je především v letních měsících obsluhována desítkami leteckých linek nízkonákladových dopravců za pár kaček, se tak dopravíte 4x denně.
Odjezdy z Prahy jsou naplánovány na 8:40, 12:40, 15:40 a 23:55. Můžete tak vyrazit do Vratislavy, Varšavy nebo Gdaňsku s cestou přes noc.
Jízdenky jsou prodávány v určitých cenových hladinách. Ty nejlevnější z Prahy do Wroclawi se prodávají za 1 PLN, dále za 15 PLN, 30 PLN, 45 PLN, 60 PLN, 85 PLN. Jízdenku s dostatečným předstihem zakopíte vždy do 30 PLN, tedy do 200 Kč.

Autobusy Polski Bus

Dopravce má ve flotile moderní autobusy Altano TD921 a Astromega TD927. Tyto autobusy disponují komfortními koženými sedadly, mají toalety, klimatizací nebo připojením k Wi-Fi zdarma. Poměrně neobvyklým vybavením autobusů je zvedací plošina, která umožňuje přepravu i vozíčkářů.
V ceně jízdenky má každý cestující 2 přepravovaná zavazadla. Hlavní zavazadlo – tedy zavazadlo přepravované v úložném prostoru autobusu, které musí mít do 20 kg a příruční zavazadlo, které si vezme cestující spolu do kabiny.

Jízdenky rezervujte na PolskiBus.com

polskibus