Benátky – užijte si konec léta v Itálii s letenkami za 1195 Kč

15.10.2013 13:47 - kategorie:

Prožijte příjemně několik dní pozdního léta v italských Benátkách, oblíbené destinaci všech romantiků, cestovatelů a milovníků italské kultury! Máme pro Vás tip na pohodový pobyt s výhodnými zpátečními letenkami.

Benátky najdete na severu Itálie v oblasti zvané Benátsko. Ostrovní město je oblíbené obzvláště díky historickému centru, jenž se nachází na městské laguně. Populární je i karneval v Benátkách či benátské gondoly, které tvoří neodmyslitelnou součást života obyvatelů Benátek již od 11. století.

Objevte Benátky jinak

Chcete se v krásných Benátkách vyhnout davům turistů a zbytečnému utrácení? Máme pro Vás několik tipů, jak si užít Benátky v klidu a pohodě.

  • Ubytování – Chcete ušetřit za ubytování? Nezařizujte si hotel přímo v Benátkách, ale najděte si ubytování mimo město a s dobrou dostupností k památkám. A náš tip? Kemp Serenissima  je situován pouhou půlhodinu od centra Benátek a každých 30 minut nabízí pohodlné spojení pravidelným autobusem.
  • Projížďka po benátských kanálech – Benátky jsou unikátní právě díky svým kanálům, proto se není čemu divit, že většina turistů touží po projížďce na známých gondolách a shlédnutí centra města z vodní hladiny. Toho však využívají i vychytralí gondoliéři a za svezení na loďce si účtují kolem 80 Euro. Ušetřit můžete, pokud využijete Vaporretto – městskou lodní dopravu. Lístek platný 24 hodin, se kterým můžete projet prakticky celé Benátky, stojí 18 Euro.
  • Vyhněte se návalům turistů – Chcete zažít neopakovatelnou atmosféru města na laguně?  Prohlédněte si nejznámější památky – náměstí sv. Marka, Dóžecí palác nebo baziliku svatého Marka při noční procházce. Romanticky nasvícené památky Vás zaručeně ohromí.

 

Užijte si Benátky a ušetřete

Benátky jsou velice oblíbeným cílem turistů z celého světa, a proto jsou pod náporem návštěvníků prakticky po celý rok. Dopravci a lidé poskytující poznávací zájezdy se toho samozřejmě snaží využít a nasadit co největší cenu. Pokud však zapátráte, můžete objevit letenky za opravdu příjemnou cenu.  Jeden tip jsme pro Vás objevili.

Pokud cestujete rádi a často, určitě se vyplatí využít různých zákaznických slev od dopravců. Zajímavou možností je například Wizz Xclusive Club. Za roční poplatek 750 Kč můžete získat zajímavé slevy a akční nabídky.

Do Benátek můžete získat zpáteční letenky Wizz Xclusive Club již za 47, 09 Eur (v aktuálním kurzu 1195 Kč).

Plán pro levný let do Benátek

Trasa Datum a čas odletu Dopravce
Praha – Benátky 1.9.2012 10:45 Wizz Air
Benátky – Praha 4. 9. 2012 12:05 Wizz Air