Jet4you

14.10.2013 12:16 - kategorie:
Jet4you je marocká nízkonákladová společnost se sídlem v proslulé Casablance. Své základny má rozprostřeny na letištích v Agadiru na letišti Al Massira, ve výše zmíněné Casablance na mezinárodním letišti Mohammeda V. a v neposlední řadě v Marakéši na mezinárodním letišti Menara.

Společnost byla založena až v roce 2006 a v současnosti zajišťuje lety mezi marockými městy a destinacemi ve velké části Evropy. V roce 2009 se letka Jet4you skládala pouze ze 6 letadel v barvách společnosti, tedy zelená, červená a prvky bílé. Letecká společnosti Jet4you patří do německé skupiny TUI Group, kam spadají i další nízkonákladové společnosti.
A stejně tak jako i u jiných nízkonákladových společností tak i u společnosti Jet4you není v nabídce občerstvení zdarma. Pochopitelně je možné si občerstvení dokoupit během letu na palubě letadla. Dá se říci, že se společnost orientuje z větší části na Francii.
AFRIKA: Casablanca (CMN), Rabat (RBA), Fez (FEZ)
EVROPA: Brusel (BRU), Brusel (CRL), Pažíž (CDG), Paříž (ORY), Lyon (LYS), Boloňa (BLQ), Milán (MXP), Padova/Benátky (VCE), Verona (VRN), Barcelona (BCN), Ženeva (GVA)
IATA kód: 8J
Internetová adresa:
Adresa:
Jet4you Customer servise
4, Lotissement La Colline – Sidi Maarouf
20 190
Casablanca
Morocco