Hotely Reykjavik

15.10.2013 11:52 - kategorie:

Reykjavik Downtown Hostel je ubytovací zařízeni, které je jednoznačně zaměřené pro mladou klientelu. Pro lidi, kteří touží po dobrodružství a po touze poznávat nove věci. I přes velice příznivou cenu zde najdeme veškeré potřebné vybavení jako je připojení k internetu, bezpečnostní schránky, parkovací místa nebo třeba transport z letiště přímo do hostelu. Mezi zajímavé a nadstandardní služby patří půjčovna kol.

Reykjavík Downtown Hostel se nachází v centru hlavního města islandu. Reykjavík i přesto, že je hlavním městem, nejedná se o velkoměsto formátu město jako je Londýn, Paříž nebo Praha. Jedná se spíše o menší město. Ale i zde lze zajímavě strávit volny čas. Podle zkušenosti hlavně mladých turistu je Island jednou z destinací, která nesmí chybět na žádném seznamu mladého turisty. Je zde bohatý výběr barů a restaurací, které ocení hlavně mladí lidé.

Orientační cena dvoupokojového pokoje se společným sociálním zařízením se pohybuje kolem 1490 Kč.

Celkové hodnocení hotelu je kladné. Mezi kladné položky řadíme polohu v centru hlavního města. Dostupnost a možnost snadného pohybu podpořenou půjčovnou kol. Možnost bezplatného připojeni na internetu. Negativně můžeme vnímat pokoje s větším počtem ubytovaných osob, výjimkou není pokoj po osmi lidech. Pokoje menšího formátu jsou k dispozici za citelný příplatek.