Hotely Athény

15.10.2013 9:49 - kategorie:

AthenStyle

Jeden z nejnovějších hotelů v centru Athén v Řecku. Hotel je zajímavý zejména svojí polohou, která se dá považovat za exkluzivní. Výhled na Akropolis, který nám nabídne střešní terasa s malým barem, je opravdu okouzlující.  Hotel se nachází v samotném centru Athén, což návštěvníkům umožňuje vybírat z mnoha restaurací a možností jak aktivně strávit večer.

Mezi užitečné vybavení patří bezpečnostní schránky na každém pokoji, přístup na internet a televize. Některé pokoje mají i další nadstandardní vybavení jako je domácí kino nebo kulečník. Možná právě proto je tento hotel považován za dobře vybavený a komfortní pro turisty z celého světa.

V přímé blízkosti hotelu se nachází stanice metra, která umožňuje snadný pohyb za památkami a to nejen po centru.

Další určitě zajímavá a ne přiliž běžná záležitost je možnost vidět umělecká díla přímo v hotelu. Mnoho umělců zde vystavuje svoje díla a v suterénu je dokonce malá hotelová galerie, která se stále obměňuje.

Pokoje nabízí řešení i pro rodiny s dětmi. V nabídce hotelu jsou pokoje s přistýlkou nebo třeba patrové postele pro rodiny s více dětmi.

Celkové hodnocení hotelu je velice kladné, můžeme zde počítat s Evropským standardem v oboru plus s dalšími službami navíc. Mezi kladné položky řadíme, polohu v centru s nádherným výhledem a okolím prostředím, dále  celkové zázemí a vybavení hotelu, dostupnost metra pro rychlou a levnou přepravu po centru. Negativním faktem se může zdát hlučnost centra a vzálenost od moře. Tento hotel je zaměřen na mladší klientelu nebo mladé rodiny s dětmi, které přijeli poznávat nádherné památky, které Athény mohou nabídnout.